Brak produktów w koszyku.

O Fitomento

Paczki dla pracowników,

paczki świąteczne

Gotowe paczki dla pracowników na każdą okazję!

O Fitomento

Paczki świąteczne

dla dzieci pracowników

Zdrowe słodycze dla dzieci, przekąski i tematyczne gadżety

O Fitomento

Zdrowe przekąski dla firm,

do biura i na home office

Zadbaj o zdrowie Twoich pracowników – dostarczymy im przekąski do biura lub do domu

Paczki dla pracowników na każdą okazję

Idealny benefit? Wyjątkowe paczki dla pracowników od Fitomento!
Doskonale wiemy, że zgrany i zadowolony zespół jest kluczem do sukcesu każdej firmy.

Każda okazja jest dobra, aby docenić pracownika – nie tylko na święta! W Fitomento możesz zamówić gotowe paczki dla pracowników lub skomponować je sam – w naszym katalogu zebraliśmy wysokiej jakości produkty, które z pewnością sprawią radość w Twoim zespole!

Paczki świąteczne dla pracowników

Niezależnie, czy szukasz pomysłu na gotowe paczki Wielkanocne dla pracowników czy może na paczki bożonarodzeniowe, w Fitomento znajdziesz ogromny wybór. Stawiamy na najwyższej jakości lokalne produkty, wykwintne alkohole czy sezonowe gadżety. Niezwykłą uwagę przywiązujemy nie tylko do zawartości paczek, ale również ich opakowań. Są nie tylko piękne, ale również ekologiczne.

Paczki świąteczne dla dzieci pracowników

Dbanie o pracownika nie zaczyna i nie kończy się na nim samym. W Fitomento doskonale rozumiemy, że paczki świąteczne dla dzieci pracowników są w wielu firmach bardzo istotnym elementem i benefitem. Przygotowane przez nas paczki dla dzieci są wyjątkowe – dobieramy do nich nie tylko produkty, które sprawią radość, ale również takie, które są zdrowe.

Nie tylko paczki dla pracowników. Zobacz, co oferujemy dla Twojego biura

Postaw na zdrowe przekąski dostarczane do biura lub prosto do pracowników od Fitomento!

Paczki dla pracowników zdalnych

W dobie home-office nie trzeba rezygnować z przyjemności. W Fitomento oferujemy prostą wysyłkę paczek do pracowników bez przekazywania ich danych osobowych.

Zapewniamy dedykowaną platformę online, dzięki której w prosty sposób każdy z pracowników może podać swoje dane do wysyłki oraz wybrać formę dostawy: kurierem lub do paczkomatu InPost na terenie całej Polski i UE.

Prezenty dla klientów i prezenty kontrahentów

We współczesnym świecie biznesu relacje są bezcenne. Stąd też warto o nie dbać na każdym etapie współpracy. W Fitomento doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy specjalne prezenty na klientów i kontrahentów, które można wręczyć z okazji świąt, ale też na każdą, inną okazję – nawet na co dzień! Prezent dla klienta biznesowego to bardzo miły gest, który z pewnością nie pozostanie niezauważony.

Elastyczna dostawa paczek w każde miejsce

Paczki możemy wysłać w Twoim imieniu bezpośrednio do każdego pracownika kurierem lub do Paczkomatów InPost. Możemy również dostarczyć wszystkie paczki do biura. Dostarczamy na terenie całej Polski oraz UE. Nasze paczki dla pracowników i prezenty dla klientów możesz zamówić zarówno do siedziby firmy, jak i bezpośrednio do pracowników pracujących zdalnie. By ułatwić ten proces, stworzyliśmy dedykowaną platformę do zamówień online. Dzięki temu nie musisz przekazywać nam wrażliwych danych osobowych Twoich pracowników, gdyż to oni zamawiają paczkę z wykorzystaniem indywidualnych kodów i przekazują nam swoje dane do wysyłki. Paczki od Fitomento możesz zamówić na dowolnie wybrany adres na terenie całej Polski i UE. Do wyboru masz dostawę kurierem lub do paczkomatu InPost.

Jak to robimy?

Do Biura

  • Tworzymy smaczne, zdrowe zestawy, które poprawiają humor i sprawiają, że praca staje się przyjemniejsza
  • Dostarczamy zdrowe przekąski, napoje i owoce do biura

Dla Pracowników Zdalnych

  • Wysyłamy paczki do pracowników zdalnych
  • Zapewniamy łatwą logistykę wysyłki paczek prosto do domów pracowników
  • Posiadamy platformę online, poprzez którą pracownicy mogą samodzielnie podać swoje dane do wysyłki
  • Tworzymy ciekawe zestawy prezentowe dla pracowników na przeróżne okazje.

Eventy Firmowe:

  • Pomagamy w organizacji eventów firmowych
  • Organizujemy firmowe śniadania

Więcej możliwości

  • Służymy radą i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem
  • Dla naszych klientów często stajemy się konsjerżem, który pomaga zrealizować nawet najbardziej niestandardowe pomysły i projekty.

Korzyści dla Pracodawcy i Pracowników

Dlaczego my?

Zawsze angażujemy się w projekty

Lubimy to, co robimy i czerpiemy dużą satysfakcję z pomagania zarówno firmom jak i pracownikom. Jesteśmy zgranym zespołem, dzięki temu z łatwością, dużym zaangażowaniem i przyjemnością realizujemy wszystkie projekty, również niestandardowe pomysły naszych klientów 🙂

Wprowadzamy innowacje

W każdej sytuacji znajdujemy ciekawe i efektywne rozwiązania, dlatego, by zapewnić sprawną wysyłkę paczek prosto do domów pracowników, stworzyliśmy dedykowaną platformę online, dzięki której z łatwością, bez przekazywania danych osobowych można sprezentować paczki zdalnym zespołom.

Dbamy o ekologię

Podczas pakowania paczek do zabezpieczania produktów wykorzystujemy  ekologiczne materiały podlegające recyklingowi. Stale szukamy producentów oferujących ekologicznie zapakowane produkty. Wybieramy jak najwięcej produktów z certyfikatem produkcji ekologicznej.

Jesteśmy elastyczni

Realizujemy zarówno małe jak i duże zamówienia. Dostarczamy paczki do biura lub prosto do domów pracowników. Proponujemy nasze gotowe rozwiązania, a także tworzymy personalizowane propozycje.

Kompleksowo realizujemy wszystkie projekty

Chętnie pomagamy w realizacji każdego projektu od początku do końca. Doradzamy w koncepcji, pomagamy wybrać optymalne rozwiązania, znajdujemy najlepsze produkty,  zajmujemy się konfekcją, personalizacją, wysyłką, logistyką. Szybko reagujemy w nieprzewidzianych sytuacjach.

Indywidualnie podchodzimy do każego klienta

Lubimy wyzwania, dlatego z przyjemnością pomagamy zrealizować niestandardowe pomysły. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i chętnie doradzamy w wyborze rozwiązań jak najlepiej dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Wyślij wiadomość