Sugestie

Fitomento

Kluczem do sukcesu jest stała motywacja. Gdy jej nie tracisz, możesz podołać nawet największemu wyzwaniu.

Zdrowy styl życia w prosty sposób
 
Wiemy, ile trudności mogą przysporzyć starania, aby właściwie zadbać o swoją kondycję fizyczną i zdrowie. Napięty grafik każdego dnia, obowiązki w pracy i w domu, codzienne wyzwania, którym stawiasz czoło  - wszystko to sprawia, że zdrowe odżywianie i ćwiczenia odchodzą na dalszy plan.
 
Czy można sprawić, aby dbanie o zdrowie było prostsze?
 
Wierzymy, że tak! Dlatego staramy się dostarczyć rozwiązania, które pomogą Ci zadbać zarówno o to, co ląduje na Twoim talerzu, jak i o motywację do codziennej aktywności fizycznej.
 
Nasza misja to stworzenie prostego sposobu na prowadzenia zdrowego stylu życia i utrzymanie dobrej kondycji na długi czas.
 
Fitomento powstało, aby pokazać, że zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie, ćwiczenia i wysiłek fizyczny nie muszą być nieprzyjemnym obowiązkiem. Wierzymy, że z pomocą Fitomento aktywność fizyczna nie będzie nudna, regularne ćwiczenia staną się dla Ciebie przyjemnością, a zdrowe odżywianie naturalnym smacznym nawykiem.
 
Fitomento to:
 
Zdrowe przekąski z dostawą prosto do biura
 
Wbrew pozorom to małe i niepozorne przekąski między posiłkami w znacznym stopniu wpływają na jakość naszego odżywiania, a tym samym odgrywają ważną rolę w utrzymaniu wymarzonej sylwetki i zdrowia. Między śniadaniem a obiadem, lub podczas popołudniowej przerwy – każdy z nas potrzebuje dodatkowego paliwa, które zapewni nam siłę do działania i poprawi naszą koncentrację. Dlatego, aby zapewnić łatwy dostęp do zdrowych przekąsek podczas pracy w ciągu dnia, stworzyliśmy rozwiązanie, które kierujemy specjalnie do pracodawców dbających o komfort swoich pracowników - dostarczamy zdrowe przekąski prosto do biura. Dowiedz się więcej >>
 
Darmowy atlas ćwiczeń           
 
Fitomento udostępnia Ci obszerną bazę ćwiczeń na poszczególne partie mięśni, ze sprzętem lub bez, dla początkujących i zaawansowanych. Korzystaj z darmowej Bazy Ćwiczeń Fitomento, twórz własne plany treningowe, zapisuj i wracaj do nich w każdej chwili.
 
Plany treningowe
 
Ćwicz z planami treningowymi ułożonymi przez trenera personalnego. Dowiedz się więcej>>
 
Dziennik treningowy do monitorowania postępów i utrzymywania motywacji
 
Nic lepiej nie motywuje i cieszy, jak obserwowanie swoich wyników, dlatego na Fitomento możesz  możesz łatwo prowadzić kalendarz treningowy, zbierać punkty za wykonane treningi i monitorować swoje statystyki. 
 
 

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas