Sugestie

Fitomento

Kluczem do sukcesu jest stała motywacja. Gdy jej nie tracisz, możesz podołać nawet największemu wyzwaniu.

Wykonując ćwiczenia zbierasz punkty. Dzięki punktom przechodzisz na kolejne poziomy. Statystyki pozwalają Ci łatwo obserwować Twoje postępy. Fitomento pomaga utrzymać motywację do ćwiczeń, mierzyć efekty swojej pracy i czerpać satysfakcję z osiąganych wyników. Schudnąć, poprawić swoją kondycję, wyrzeźbić doskonałą sylwetkę. Wielu z nas ma swój cel. Tych, którym udaje się go osiągnąć jest już znacznie mniej. Powód? Zwykle to brak motywacji do regularnych ćwiczeń, samodyscypliny i stałego popychania się do przodu. Naszym zdaniem kluczem do sukcesu jest stała motywacja. Gdy jej nie tracisz, możesz podołać nawet największemu wyzwaniu.

 

Nic lepiej nie motywuje i cieszy jak obserwowanie własnych postępów

 

Na efekty wizualne swojej pracy trzeba trochę poczekać. Ten czas dla niektórych jest zbyt długi, dlatego nie widząc zmian szybko rezygnują z wysiłku. Kiedy jednak widzisz, ze strzałka na wykresie Twoich statystyk pędzi stromo do góry, wiesz, że robisz postępy i to zapewnia Ci motywację do dalszego działania.

W grach występuje prosty mechanizm - kiedy osiągasz kolejny poziom, chcesz przejść jeszcze wyżej. W Fitomento właśnie to sprawia, że uzależniasz się od ćwiczeń, treningi przestają być żmudnym obowiązkiem – stają się zabawą, wyzwaniem, źródłem satysfakcji.

Jeżeli dodatkowo w jednym miejscu masz bazę ćwiczeń z opisem i filmem, z których możesz tworzyć własne treningi oraz grupę ludzi wzajemnie się motywujących, efekty mogą być jeszcze lepsze.

 

Fitomento powstało, by pokazać, że zdrowy tryb życia, ćwiczenie i wysiłek fizyczny nie muszą być nieprzyjemnym obowiązkiem. Wierzymy, że z pomocą Fitomento aktywność fizyczna nie będzie nudna, a regularne ćwiczenia staną się dla Ciebie przyjemnością. Misją Fitomento jest motywowanie do regularnych ćwiczeń, osiągania swoich celów, sprawienie, że aktywność fizyczna stanie się źródłem przyjemności i satysfakcji.

 

Początki bywają trudne - szczególnie, gdy wyzwaniu trzeba stawić czoło w pojedynkę.

 

Dlatego też stworzyliśmy Fitomento – miejsce, gdzie możesz wymieniać się doświadczeniami z osobami o podobnych celach, a za każde wykonane ćwiczenie zdobywasz punkty, które przybliżają Cię do osiągnięcia kolejnego levelu. Fitomento to idealny sposób, by pozostać zdeterminowanym i utrzymać motywację.

Fitomento to swego rodzaju gra, jednak oprócz tego, co daje zwyczajna gra - zabawę i satysfakcję ze zdobywania punktów, Fitomento zapewni Ci coś jeszcze – zmieni Twoje życie w zdrowe.

Fitomento udostępnia Ci obszerną bazę ćwiczeń na poszczególne partie mięśni, ze sprzętem lub bez, dla początkujących i zaawansowanych. Możesz wybierać ćwiczenia, które odpowiadają Ci najbardziej oraz tworzyć własne treningi i wracać do nich w każdej chwili. A wszystko to za darmo.

Nic lepiej nie motywuje i cieszy, jak obserwowanie swoich wyników, dlatego Fitomento zapewnia Ci możliwość zbierania punktów i stałego monitorowania swoich statystyk.

Bazę ćwiczeń sporządził, a ćwiczenia zademonstrował Kacper Burdziński - trener personalny, pasjonat crossfit'u, gimnastyki sportowej oraz ćwiczeń z ciężarem własnego ciała. Kontakt: trener@fitomento.com

 

Znajdź nas na:

     

FITOMENTO Sp. z o.o.

kONTAKT

Znajdź nas