Sugestie

Plan Treningowy Na Masę

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

Co zyskasz?

 

Rozpisany na 6 tygodni plan treningowy, którego celem jest:

 

  • rozbudowa masy mięśniowej,

  • zwiększenie siły mięśni,

  • wzmocnienie wytrzymałości,

  • wyrzeźbienie całej sylwetki.

 

SKORZYSTAJ Z PLANU

 

 

1. Rozpisany na 6 tygodni plan treningowy

 

Plan treningowy na masę dla początkujących, zawiera treningi z wykorzystaniem wolnych ciężarówTrening z wolnymi ciężarami to skuteczne rozwiązanie, by zwiększyć masę mięśniową. Plan został ułożony w taki sposób, by doprowadzić do szybkiej adaptacji ciała do aktywności, równomiernie rozwijać całe ciało i budować silne mięśnieTreningi bazują na wielu różnorodnych ćwiczeniach, dlatego z pewnością nie zaznasz nudy. Jedyne co jest Ci potrzebne, by rozpocząć plan to dostęp do podstawowego sprzętu, takiego jak: hantle, sztanga, drążek i poręcze równoległe (za które mogą posłużyć dwa stabilne krzesła).

Po dokonaniu zakupu plan treningowy znajdziesz na swoim koncie na Fitomento. Będziesz mógł z łatwością zaznaczać wykonanie treningu - prowadzić swój kalendarz treningowy, przeglądać treningi i wracać do nich w każdej chwili.

Wraz z planem otrzymasz przydatne wskazówki od trenera, z których dowiesz się między innymi jak właściwie dobierać obciążenie, jak prawidłowo przeprowadzić rozgrzewkę.

 

2. Plan treningowy ułożony przez trenera z wieloletnim doświadczeniem

 

Plan treningowy został ułożony przez trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem – Krzysztofa Morczyńskiego

  • Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach,

  • Instruktor Sportów Siłowych, Fitness i Piłki Ręcznej,

  • Trener Personalny, Absolwent wielu kursów, szkoleń związanych z treningiem funkcjonalnym i pracą z osobami powracającymi po różnych urazach aparatu ruchowego do aktywności fizycznej.

 

3. Ciągła progresja

 

Plan treningowy został ułożony tak, byś systematycznie podnosił intensywność treningów i osiągał jak najlepsze rezultaty. Program poprowadzi Cię przez 2 etapy o rosnącym poziomie trudności. Każdy etap obejmuje 3 tygodnie.

 

4.  Dokładny opis ćwiczeń 

 

Każde ćwiczenie zawiera opis/film prezentujący jego wykonanie, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział, jak poprawnie wykonać każdy trening.

 

5. Kalendarz treningowy, możliwość monitorowania swoich postępów 

 

Obserwowanie swoich wyników to jeden z najskuteczniejszych sposobów na utrzymanie motywacji do ćwiczeń, dlatego zaznaczaj wykonane treningi i monitoruj na statystykach, czy ćwiczysz regularnie i zgodnie z planem.

 

6. Dodatkowe statystyki - Wymiary i Waga 

 

Wraz z planem otrzymasz dostęp do specjalnego panelu statystyk umożliwiającego zapisywanie i monitorowanie na wykresach, jak zmieniają się wymiary Twojego ciała i waga.

 

7. Wszystko to, co Fitomento oferuje Ci za darmo, czyli: kalendarz treningowy, obszerna baza ćwiczeń z filmami i opisem, możliwość edycji treningów, społeczność

 

Ile kosztuje plan treningowy?

 

Cena promocyjna programu to: 29.99 zł.

 

SKORZYSTAJ Z PLANU

 

bialy

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas