Sugestie

Plan Treningowy  

NA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 

Co zyskasz?

 

Rozpisany na 6 tygodni plan treningowy, którego celem jest:

 

  • przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,

  • wyrzeźbienie mięśni i zwiększenie ich siły,

  • wzmocnienie kondycji i wytrzymałości.

 

SKORZYSTAJ Z PLANU

 

1. Rozpisany na 6 tygodni plan treningowy

 

By jak najlepiej dopasować plan do Twoich potrzeb, stworzyliśmy elastyczny plan treningowy. Elastyczny, bo nie uzależnia Cię od jednego miejsca. Możesz ćwiczyć praktycznie wszędzie – jedyne czego potrzebujesz to Twoje ciało i podstawowy sprzęt, który znajdziesz na każdej siłowni lub bez problemu skompletujesz, jeśli wolisz ćwiczyć w domu.

Potrzebny sprzęt to: drążek, poręcze równoległe (za które posłużyć mogą również dwa stabilne krzesła), piłka lekarska/hantle lub sztanga (przy każdym ćwiczeniu ze sztangą podane jest również zamienne ćwiczenie, które możesz wykonywać, jeśli nie posiadasz dostępu do sztangi).

Plan składa się z 3 etapów. Każdy etap obejmuje 2 tygodnie.

Po dokonaniu zakupu plan treningowy znajdziesz na swoim koncie na Fitomento. Będziesz mógł z łatwością zaznaczać wykonanie treningu - prowadzić swój kalendarz treningowy, przeglądać treningi i wracać do nich w każdej chwili.

 

2. Plan treningowy ułożony przez trenera z wieloletnim doświadczeniem

 

Plan treningowy został ułożony przez trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem – Krzysztofa Morczyńskiego

  • Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach,

  • Instruktor Sportów Siłowych, Fitness i Piłki Ręcznej,

  • Trener Personalny, Absolwent wielu kursów, szkoleń związanych z treningiem funkcjonalnym i pracą z osobami powracającymi po różnych urazach aparatu ruchowego do aktywności fizycznej.

 

Wraz z planem otrzymasz przydatne wskazówki od trenera, z których dowiesz się między innymi jak właściwie dobierać obciążenie, jak prawidłowo przeprowadzić rozgrzewkę.

 

3. Ciągła progresja 

 

Plan treningowy został ułożony tak, byś systematycznie podnosił intensywność treningów i osiągał jak najlepsze rezultaty. Program poprowadzi Cię przez 3 etapy, każdy o coraz trudniejszym poziomie intensywności. 

 

 4.  Dokładny opis ćwiczeń 

 

Każde ćwiczenie zawiera opis/film prezentujący jego wykonanie, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział, jak poprawnie wykonać każdy trening.

 

5. Kalendarz treningowy, możliwość monitorowania swoich postępów

 

Obserwowanie swoich wyników to jeden z najskuteczniejszych sposobów na utrzymanie motywacji do ćwiczeń, dlatego zaznaczaj na Fitomento wykonane treningi i monitoruj na statystykach, czy ćwiczysz regularnie i zgodnie z planem.

 

6Dodatkowe statystyki - Wymiary i Waga 

 

Wraz z planem otrzymasz dostęp do specjalnego panelu statystyk umożliwiającego zapisywanie i monitorowanie na wykresach, jak zmieniają się wymiary Twojego ciała i waga.

 

7. Wszystko to, co Fitomento oferuje Ci za darmo, czyli: kalendarz treningowy, obszerna baza ćwiczeń z filmami i opisem, możliwość edycji treningów, społeczność

 

Ile kosztuje plan treningowy?

 

Cena promocyjna programu to: 29.99 zł.

 

Wybierz prostą drogę do wymarzonej sylwetki.

 

SKORZYSTAJ Z PLANU

 

bialy

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas