Sugestie

Plany Treningowe

Chcesz

Skutecznie schudnąć? Wyrzeźbić ciało? Zbudować silne mięśnie? Poprawić kondycję?

Ale...

NIE WIESZ, JAK ĆWICZYĆ? Jak ułożyć skuteczny trening, który przyniesie pożądane efekty? 

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE...

 

...MASZ IDEALNIE WYRZEŹBIONĄ SYLWETKĘ, niesamowitą sprawność fizyczną, siłę, szybkość,  wytrzymałość. To wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Zrealizuj cel sprawnego, zdrowego i wyrzeźbionego ciała. Spalaj zbędne kilogramy, buduj siłę, modeluj sylwetkę. Przedstawiamy Ci 3 opcje, m.in.: plan treningowy na masę, rzeźbę, czy redukcję tkanki tłuszczowej - wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i zrealizuj swój cel!  

 

Każdy, kto zaczyna uprawiać sport, by osiągnąć zamierzone efekty, powinien wybrać określony plan treningowy. Program dopasowany do konkretnych oczekiwań nie tylko usystematyzuje Twoją pracę nad wymarzoną sylwetką, ale dodatkowo zadziała motywująco. Będziesz ćwiczyć według harmonogramu, tydzień po tygodniu realizując kolejne etapy wyzwania, jakim jest walka o nowe ciało.

 

Wybierz cel

 

Zacznij od tego, jakie efekty chcesz uzyskać. Celem może być zbudowanie masy mięśniowej, zwiększenie siły i wytrzymałości, poprawa kondycji czy spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nasze plany treningowe pomogą Ci dopasować typ aktywności, rodzaj ćwiczeń i ich częstotliwość, liczbę powtórzeń, wielkość obciążeń, długość przerw i inne czynniki dokładnie do założonego celu.

W Fitomento znajdziesz trening na masę dla początkujących i zaawansowanych, program redukcji tkanki tłuszczowej oraz możliwość samodzielnego komponowania ćwiczeń wzmacniających ciało. Nasze programy urozmaicą Twoją aktywność i sprawią, że droga do osiągnięcia celu stanie się przyjemniejsza. Plany treningowe zostały opracowane przez trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem. Możesz wykonywać je w siłowni lub w domu - wystarczy podstawowy sprzęt, taki jak hantle, sztanga, piłka lekarska czy drążek. Już teraz sprawdź, co zyskasz korzystając z naszych programów Twoja wymarzona sylwetka jest bliżej, niż się spodziewasz.

 

Trening na masę

 

Plan treningowy na rozbudowę masy mięśniowej dla początkujących pomoże Ci rozpocząć swoją przygodę ze sportem, która doprowadzi Cię do uzyskania wymarzonej muskulatury. Plan, który został opracowany przez doświadczonego trenera personalnego pomoże Ci systematycznie i skutecznie pracować nad kształtowaniem sylwetki, bez zbędnych błędów i potknięć. Trening wzmacnia i rozbudowuje muskulaturę, podnosi siłę mięśni, zwiększa wytrzymałość, poprawia kondycję.

Przygotowaliśmy również trening na masę dla osób zaawansowanych – intensywniejszy i bardziej rozbudowany. Systematyczne ćwiczenia wzmocnią Twoje ciało i nadadzą sylwetce korzystnych proporcji.

 

Plan treningowy na redukcję tkanki tłuszczowej (plan treningowy na rzeźbę)

 

Jeżeli Twoim celem jest pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie mięśni, wybierz plan treningowy na redukcję tkanki tłuszczowej (trening na rzeźbę). Plan ukierunkowany jest na spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także na ukształtowanie i wyrzeźbienie sylwetki, wzmocnienie siły mięśni, poprawę sprawności i wytrzymałości.

 

 

 

1. Plan Treningowy na Masę I

 

Plan treningowy na masę mięśniową dla początkujących

 

MARZYSZ O SILNYCH MIĘŚNIACH? IMPONUJĄCEJ MUSKULATURZE? IDEALNIE ROZBUDOWANEJ SYLWETCE?

Jeśli chcesz uniknąć popełniania podstawowych błędów, nie rzucać się od razu na głęboką wodę, nie zniechęcić się na samym początku, mamy coś dla Ciebie.

Stworzyliśmy plan, który pomoże Ci zbudować silne mięśnie i przygotować Twój organizm do dalszych wyzwań.

Cel:

  • Zwiększenie masy mięśniowej, zbudowanie siły

  • Równomierne rozbudowanie, wzmocnienie i wyrzeźbienie całego ciała

  • Poprawa kondycji,  sprawności, wytrzymałości

  • Wzmocnienie stawów, więzadeł, ścięgien

Wszystko zależy od Ciebie!

ZACZNIJ OD RAZU! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 
 
 

 

2. Plan Treningowy Na Masę II

 

Plan treningowy na masę mięśniową dla zaawansowanych

 

Jeśli Twoim celem jest maksymalny przyrost masy mięśniowej i szukasz planu ułożonego przez profesjonalistę - dobrze trafiłeś.

Nie marnuj czasu na żmudne samodzielne układanie planu treningowego - przejdź do działania.

Cel:

  • Zwiększenie masy mięśniowej

  • Proporcjonalnie umięśniona sylwetka

  • Wzmocnienie siły mięśni

Imponująca muskulatura, doskonale wyrzeźbiona sylwetka.

Ty też możesz to osiągnąć.

ZACZNIJ OD RAZU! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

 
 
 
 
 
 

3. Plan Treningowy na redukcję tkanki tłuszczowej

 

KRÓTKIE SESJE TRENINGOWE, NIESKOMPLIKOWANE ĆWICZENIA

Celem planu jest zarówno przyspieszenie spalania tłuszczu i zrzucenie zbędnych kilogramów, jak i równomierne wyrzeźbienie całej sylwetki, a dodatkowo:

  •  wzmocnienie siły mięśni,

  • poprawa kondycji,  sprawności, wytrzymałości,

  • lepsze samopoczucie.

ZACZNIJ OD RAZU! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

 
 
 

                                                                                       ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO       WYBIERZ PLAN DLA SIEBIE!

 
 

Plany treningowe dopasowane do Twojego celu

 

Interesuje Cię plan treningowy dla początkujących, a może szukasz treningów dla zaawansowanych? Potrzebujesz planu treningowego na masę, rzeźbę, a może chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Proponujemy treningi ułożone przez trenera z wieloletnim doświadczeniem.

Pamiętaj - nic nie dzieje się samo! To Ty musisz działać. Nie jesteś jednak sam - korzystając z Fitomento możesz wspierać się wiedzą i doświadczeniem ekspertów, jak i dzielić sukcesami z pozostałymi członkami naszej społeczności. 

 

Treningi ułożone przez specjalistę

 

 

KRZYSZTOF MORCZYŃSKI

 

Przepełniony pasją trener personalny, przed którym nie ma zadań niemożliwych.


Posiadam szeroką wiedzę jako Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Instruktor Sportów Siłowych, Fitness i Piłki Ręcznej oraz absolwent wielu kursów/szkoleń związanych z treningiem funkcjonalnym czy pracą z osobami powracającymi po różnorodnych urazach aparatu ruchu do aktywności fizycznej.


Uważam, że każdy z nas powinien mieć tak dopasowaną aktywność, aby nie tylko osiągał swoje krótkoterminowe cele, ale także rozwijał się w pełnym zakresie swoich możliwości. Trening powinien być efektywny i co najważniejsze bezpieczny. Profesjonalnie dopasowany do zapotrzebowania trenującego oraz do jego możliwości lub ograniczeń ruchowych. Możemy się zająć nie tylko traceniem zbędnych kilogramów czy wzmacnianiem mięśni, ale również poprawić funkcjonalność naszego ciała w codziennym życiu lub przygotować się do wybranej dyscypliny sportu.

 

 

 

 

 

 

Jak to działa?

 

1. Zarejestruj się na Fitomento lub zaloguj (jeśli posiadasz już konto).

2. Wybierz opcję, którą chcesz kupić.

3. Dokonaj płatności - płatności możesz dokonać dwoma sposobami:

a) przelewem internetowym za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl - w tym celu kliknij przycisk 'Kup dostęp' - zostaniesz przekierowany do strony serwisu Przelewy24.pl umożliwiającej płatność przelewem internetowym,

b) przelewem tradycyjnym - w celu dokonania płatności przelewem tradycyjnym wyślij nam wiadomość na adres: kontakt@fitomento.com, w treści podając: imię, nazwisko oraz swoją nazwę użytkownika na Fitomento. Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości, w ciągu 48h prześlemy Ci dane niezbędne do dokonania przelewu bankowego.

4. Na adres mailowy podany przy rejestracji otrzymasz potwierdzenie dokonania zakupu.

5. Gdy tylko wpłata zostanie zaksięgowana (w przypadku dokonania płatności przy pomocy serwisu Przelewy24.pl zwykle nie powinno to zająć dłużej niż 15 min.) na Twoim koncie na Fitomento odblokowany zostanie dostęp do wykupionej opcji.

Plan treningowy znajdziesz po zalogowaniu się na Fitomento w Menu Głównym, zakładce "Plany".

Statystyki wymiarów i wagi znajdziesz wybierając z górnego menu 'Statystyki' > 'Wymiary i waga'.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami: kontakt@fitomento.com.              

 

Zrób pierwszy krok do wymarzonej sylwetki.

 

    WYBIERZ PLAN DLA SIEBIE         

bialy

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas