Sugestie

Regularne treningi to klucz do osiągnięcia sukcesu. Jak pamiętać o wykonaniu treningu? Zdarzyło Ci się obiecywać sobie, że poćwiczysz w następnym tygodniu, ale w dniu treningu zupełnie o nim zapominałeś? Mamy na to proste rozwiązanie! Planuj swoje treningi w przyszłości, a my przypomnimy Ci o nich we właściwym dniu! Jak to zrobić? Wystarczy korzystać z Planera treningów. To dodatkowa funkcja, za pomocą której możesz stworzyć swój plan treningowy i otrzymywać od nas przypomnienia o zaplanowanych treningach. Dzięki temu jeszcze łatwiej osiągniesz swój cel. Zaproś znajomych do Fitomento i korzystaj za darmo z Planera Treningów!  

 

Stwórz swój plan treningowy

 

Jak działa Planer Treningów?

 

01 Planujesz

02 Zaznaczasz

03 Otrzymujesz przypomnienie

04 Wykonujesz trening

05 Zdobywasz punkty

06 Jesteś bliżej celu!

 

Dlaczego warto planować treningi?

 

  • To dodatkowa motywacja, dzięki której zaczniesz regularnie trenować i łatwiej osiągniesz swój cel!

  • Dzięki naszym przypomnieniom nigdy nie zapomnisz o treningu.

  • Planowanie treningów w przyszłości ułatwi Ci stałe podnoszenie swojej poprzeczki i osiąganie lepszych efektów.

  • Jeśli stworzysz plan treningowy i go zrealizujesz, poczujesz ogromną satysfakcję, która stanie się źródłem motywacji do dalszych wyzwań!

  • Jeśli wiesz, że coś zaplanowałeś i postanowiłeś wykonać, zapisałeś to, a we właściwym momencie otrzymujesz przypomnienie, osiągnięcie sukcesu staje się naprawdę proste!

 

Wystarczy, że zaprosisz 10 znajomych do korzystania z Fitomento, a otrzymasz darmowy dostęp do Planera Treningów.

 

Jak zaprosić znajomych do korzystania z Fitomento?

  • Zaloguj się na Fitomento: www.fitomento.com

  • Zaproś 10 znajomych do korzystania z Fitomento. Możesz to zrobić dwoma sposobami:

  • Zapraszając znajomych przez Facebook. W tym celu kliknij przycisk: 'Zaproś znajomych’, znajdujący się w górnym prawym rogu ekranu, wybierz znajomych, których chcesz zaprosić i zatwierdź, klikając przycisk ‘Gotowe’ znajdujący się w prawym dolnym rogu okna.

  • Zapraszając znajomych używając adresów mailowych. W tym celu wejdź na swój profil, następnie przejdź do zakładki ‘Znajomi’. Wybierz opcję ‘zaproś znajomych’ i w odpowiedniej rubryce wpisz ich adresy mailowe, oddzielając je przecinkami.

  • Z momentem wysłania zaproszeń automatycznie uzyskasz bezpłatny dostęp do Planera Treningów.

 

Jak zaplanować trening?

Wystarczy, że klikniesz przycisk ‘Dodaj trening’ (prawy górny róg ekranu), stworzysz trening (patrz FAQ pyt.nr1), a następnie klikniesz przycisk ‘Zaplanuj’, wybierzesz dzień, w którym chcesz wykonać trening i zatwierdzisz wybraną datę. W dniu treningu otrzymasz od nas przypomnienie.

Do swojego planu treningowego możesz włączać również treningi stworzone wcześniej przez Ciebie lub innych Użytkowników. W tym celu wejdź do ‘Moich treningów’ lub ‘Treningów Użytkowników’, wybierz trening, który zamierzasz wykonać i kliknij przycisk ‘Zaplanuj’ przy konkretnym treningu. Następnie określ datę i zatwierdź.

 

Gdzie mogę zobaczyć, jakie treningi zaplanowałem?

Oprócz otrzymywanych od nas przypomnień, w każdej chwili możesz sprawdzić, jakie treningi zaplanowałeś, korzystając z Kalendarza. Wystarczy, że wejdziesz do zakładki ‘Statystyki’ (klikając przycisk ‘Statystyki’ na górnym pasku ekranu). Kalendarz, w którym zaznaczane są wykonywane przez Ciebie treningi, prezentuje również treningi, które zaplanowałeś. Najeżdżając kursorem na dzień, w którym zaznaczony jest zaplanowany trening, zobaczysz szczegóły (jaki trening zaplanowałeś, razem z wyszczególnieniem poszczególnych ćwiczeń i ich powtórzeń, a także liczbę punktów, jaką zdobędziesz po wykonaniu treningu).

 

Jak usuwać zaplanowany trening?

Korzystając z Kalendarza możesz również usuwać zaplanowane wcześniej treningi. W tym celu kliknij w Kalendarzu trening, który chcesz usunąć. Pojawi się okno z wypisanymi  ćwiczeniami wchodzącymi w skład treningu. Aby usunąć zaplanowany trening, kliknij przycisk ‘Usuń’ znajdujący się w lewym dolnym rogu okna.

Zaplanowane treningi możesz zobaczyć w każdej chwili w swoim Kalendarzu (Kalendarz znajduje się w zakładce Statystyki). W tym celu wejdź do zakładki ‘Statystyki’ klikając przycisk ‘Statystyki’ znajdujący się w pasku w górnej części ekranu.

Zacznij korzystać z Planera Treningów już teraz! To dodatkowa motywacja, dzięki której zaczniesz regularnie trenować :-) Zaproś znajomych i stwórz swój plan treningowy!

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas