Sugestie

 

Prezenty dla klientów i kontrahentów

Prezenty dla klientów to miły gest zarówno na początku współpracy, jak i w trakcie jej trwania. Dzięki upominkom zbudujesz lepsze relacje z partnerem biznesowym. Co podarować klientowi? Prezenty dla kontrahentów i klientów powinny być drobne, a jednocześnie oryginalne i zapadające w pamięć. Takie właśnie są paczki dla klientów od Fitomento.

Wyjątkowe prezenty dla klientów

Najlepszym sposobem na budowanie relacji biznesowych jest pokazanie klientowi, jak dobrze znasz jego i jego upodobania. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz różnorodne upominki dla kontrahentów. Proponujemy różnego rodzaju wysokiej jakości produkty: kawy, herbaty, czekolady, praliny, konfitury i wiele innych, a także alkohol i dodatkowe gadżety, jak świece, notesy, eleganckie butelki termiczne itp..

Podarunki dla kontrahentów można dowolnie personalizować, dodawać do nich gadżety czy własne produkty z logo firmy albo skorzystać z gotowych zestawów prezentowych. Dodatkowo możesz wybrać kolorystkę paczki pod kolory brandowe firmy. Sprawdzonym sposobem personalizacji paczki jest również naklejka z logo firmy na pudełku lub obwoluta. Spersonalizuj prezent, dodając naklejkę z grafiką, logo Twojej firmy lub obwolutę na pudełku. Bilecik dołączony do zestawu daje możliwość zarówno personalizacji, jak i przekazania wiadomości/życzeń obdarowanym. Prześlij pracownikom życzenia, dodając do paczki eleganckie i stylowe kartki z życzeniami i logo Twojej firmy. Dzięki personalizacji zestawów kupisz zarówno uniwersalne upominki dla swoich klientów, jak i bardziej dopasowane paczki z nazwą firmy.

Personalizacja niewątpliwie wzbogaca prezent i zapewnia lepsze wrażenie wywołane u obdarowywanych :)

Proponujemy poniższe formy personalizacji paczek:

- obwoluta na pudełku z dedykowaną grafiką/logo,

- naklejka na pudełku z dedykowaną grafiką/logo,

- kartki z życzeniami/dowolnym tekstem dołączone do środka paczki,

- obrandowanie wybranych produktów wchodzących w skład paczki.
 


Świąteczne prezenty dla klientów i kontrahentów

Choć by wręczać prezenty biznesowe, nie potrzebujesz specjalnego powodu, to warto skorzystać ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. To doskonałe okazje, by podarować upominek dla kontrahenta. Dzięki temu pokażesz mu, jak ważny jest dla Twojej firmy. Nasze oryginalne prezenty dla klientów zapadną im w pamięć i z pewnością będą odpowiednie dla nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Pozwoli Ci to wyróżnić się na tle konkurencji i budować dobre relacje.


Spersonalizowane prezenty dla pracowników

Naszym klientom oferujemy nie tylko prezent dla kontrahentów, ale także wyjątkowe paczki świąteczne dla pracowników. Fitomento to kompleksowa oferta, z której warto skorzystać! Nasze prezenty dla firm są nie tylko smaczne, ale także gotowe do wręczenia od razu po otrzymaniu dostawy. Wszystkie paczki dla kontrahentów i osób zatrudnionych w firmie są elegancko zapakowane i doskonale się prezentują. Interesują Cię prezenty na Wielkanoc dla pracowników? A może szukasz upominku z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Prezenty świąteczne online od Fitomento świetnie sprawdzą podczas dowolnej okazji. 

Oferujemy także przekąski do biura, dzięki którym możesz zorganizować dzień zdrowia w firmie, walentynki w pracy czy tłusty czwartek w firmie. To jednak nie wszystko! W Fitomento zamówisz też paczki dla dzieci pracowników. To doskonałe prezenty na święta, które na pewno zadowolą obdarowaną osobę.

Skontaktuj się z nami i dowiedź się więcej o tym, jakie upominki wręczać kontrahentom i partnerom biznesowym!

 


prezent dla pracownika, prezent dla pracowników zdalnych, paczki dla pracowników

zdrowe przekąski do biura, przekąski do biura dla pracowników

paczki dla pracowników, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika
 

prezent dla pracownika, paczki dla pracowników

paczki odpornościowe dla pracowników, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika

paczki dla pracowników na powrót do biura, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika
 
 
 

prezenty dla kontrahentów, dla klientów, prezenty biznesowe

welcome pack, welcome packi dla pracowników

paczki świąteczne dla pracowników, prezenty świąteczne
 
 

 

 

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas