Sugestie

 

Prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy

Rocznica powstania przedsiębiorstwa to ważne wydarzenie – warto ją uczcić! Jak świętować jubileusz firmy? Zdecyduj się na prezent dla pracowników! Dzięki temu nagrodzisz wszystkich, który mają swój udział, w prawidłowym działaniu i rozwoju firmy. Każdy pracownik zasłużył na to, by docenić jego pracę i pokazać mu jak ważna jest jego obecność i wykonywane przez niego zadania. W Fitomento pomożemy Ci skomponować upominki dla pracowników z okazji jubileuszu firmy, które będą doskonałą nagrodą za ciężką pracę!


Jubileusz firmy – jaki prezent dla pracowników?

W Fitomento oferujemy niezwykle różnorodne zestawy prezentowe. Zamówisz u nas zarówno paczki pełne smakołyków, jak i takie, w których znajdują się smaczne i zdrowe przekąski pochodzące od polskich producentów z certyfikatem BIO. To jednak nie wszystko! Uwagi warte są także nasze prezenty na jubileusz firmy, w których znajduje się nalewka albo wino. Tak duża różnorodność pozwoli Ci dopasować podarunek do upodobań pracownika. Taki spersonalizowany upominek na pewno będzie trafiony.

Nie masz pomysłu na prezent? Zdecyduj się na gotowe koszyki przygotowane przez Fitomento. Dzięki temu proces zamawiania będzie szybki i prosty. Dodatkowo możesz zdecydować się na Twoje logo na produktach lub gadżetach, kartki z życzeniami z logo, a także wybranie kolorystyki paczki pod kolory brandowe firmy. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo z pewnością zastanie zapamiętane!
 


Upominki dla pracowników na jubileusz firmy

Prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy wręczyć możesz zarówno osobom pracującym w biurze, jak i w home office. Jak to możliwe? Wystarczy, że wybierzesz jubileuszowe podarunki od Fitomento! Naszym klientom oferujemy wysyłkę prezentów do biura, pod wskazany przez pracownika adres lub do paczkomatu InPost. By wysłać personalizowaną paczkę dla pracowników zdalnych, nie musisz zdradzać nam wrażliwych danych osobowych. To pracownicy za pomocą naszej dedykowanej platformy podają adres, pod który prezent na jubileusz firmy ma być dostarczony. To proste i skuteczne rozwiązanie! 
 

Prezenty dla pracowników i klientów

W Fitomento oprócz prezentu na jubileusz firmy znajdziesz także wiele ciekawych propozycji. Oferujemy prezenty świąteczne online oraz wyjątkowe paczki dla dzieci pracowników. Dzięki nim przygotujesz upominki na każdą okazję. Interesują Cię prezenty na Wielkanoc dla pracowników? Planujesz zorganizować tłusty czwartek w firmie czy walentynki w pracy? Z naszymi słodkościami będzie to proste. Naszym klientom proponujemy nie tylko paczki świąteczne dla pracowników, ale także przekąski do biura czy paczki dla kontrahentów. Z naszymi produktami warto też urządzić dzień zdrowia w firmieSprawdź naszą ofertę już dziś! W Fitomento zamówisz prezenty dla firm, dzięki którym docenisz swoich pracowników i klientów.  
 


prezent dla pracownika, prezent dla pracowników zdalnych, paczki dla pracowników

zdrowe przekąski do biura, przekąski do biura dla pracowników

paczki dla pracowników, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika
 

prezent dla pracownika, paczki dla pracowników

paczki odpornościowe dla pracowników, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika

paczki dla pracowników na powrót do biura, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika
 
 
 

prezenty dla kontrahentów, dla klientów, prezenty biznesowe

welcome pack, welcome packi dla pracowników

paczki świąteczne dla pracowników, prezenty świąteczne
 
 

 

 

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas