Sugestie

Plany Treningowe

Chcesz być w jak najlepszej formie?

 

Marzysz o idealnej sylwetce, silnym zdrowym ciele? Sprawność fizyczna, siła, szybkość, wytrzymałość - Ty też możesz to osiągnąć. Dołącz do fitomento i osiągnij swój cel!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO

 

 

ATLAS ĆWICZEŃ

 

Nie musisz przekopywać całego Internetu w poszukiwaniu odpowiednich dla siebie ćwiczeń. Na Fitomento w jednym miejscu znajdziesz obszerny, darmowy atlas ćwiczeń stworzony przez Trenera Personalnego Kacpra Burdzińskiego. Ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, ze sztangą, na poręczach równoległych, na drążku, z piłką lekarską, hantlami. Ćwiczenia na brzuch, pośladki, nogi, plecy, barki, ramiona, łydki - ćwiczenia, dzięki którym wzmocnisz całe ciało, wyrzeźbisz silne mięśnie, poprawisz swoją wytrzymałość, kondycję, sprawność.           

 

               

 

 

 

 

 

SPOŁECZNOŚĆ

Trudniej osiągnąć cel, jeśli wyzwaniu trzeba stawić czoła w pojedynkę. W grupie osób o podobnych celach i zainteresowaniach utrzymasz motywację i osiągniesz upragnione efekty. Twórz wspólne wyzwania, rozmawiaj, motywuj, wymieniaj doświadczenia i dziel poradami. Dołącz do wzajemnie motywującej się i wspierającej społeczności.        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STATYSTYKI - monitoruj swoje postępy

Brakuje Ci motywacji do regularnych ćwiczeń? Chcesz zacząć ćwiczyć, ale boisz się, że zrezygnujesz po miesiącu?

Nic lepiej nie motywuje, jak obserwowanie własnych postępów, dlatego na Fitomento możesz prowadzić kalendarz treningowy, zbierać punkty za wykonane treningi i monitorować swoje wyniki. Zapisuj zrealizowane plany treningowe i śledź statystyki - wykresy pokażą Ci, czy regularnie i jak intensywnie ćwiczysz, a dzięki temu będziesz wiedział, że robisz postępy i utrzymasz motywację do dalszych działań.

Dodatkowo przy zakupie planu treningowego ułożonego przez trenera personalnego otrzymasz dostęp do specjalnego panelu umożliwiającego zapisywanie i monitorowanie na wykresach zmian wymiarów swojego ciała i wagi.
 

 

 

 

 

 

TRENINGI

Korzystaj z darmowej Bazy Treningów Fitomento ułożonych przez trenera personalnego lub

wybieraj ćwiczenia, które odpowiadają Ci najbardziej, twórz własne plany treningowe, zapisuj i wracaj do nich w każdej chwili.

Przeglądaj treningi innych użytkowników, czerp inspirację, oceniaj, wymieniaj się poglądami i doświadczeniami.
 
Chcesz, by Twoje treningi przynosiły jeszcze lepsze rezultaty?
 
Wypróbuj plany treningowe ułożone przez trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem. 
 
 

 

 

 

 

DZIENNIK TRENINGOWY 

Dlaczego warto prowadzić dziennik treningowy?
Po miesiącu lub nawet tygodniu ćwiczeń możesz nie pamiętać, ile treningów wykonałeś, jaka była ich intensywność, czy regularnie ćwiczyłeś. Kalendarz treningowy to niezwykle przydatne narzędzie, które pomaga monitorować swoją aktywność, osiągać jak najlepsze rezultaty i utrzymywać stałą motywację do ćwiczeń
Dzięki prowadzeniu kalendarza treningowego szybko przekonasz się, czy robisz postępy, jak intensywnie ćwiczysz, a także sprawdzisz, czy trenujesz regularnie, a to zapewni Ci motywację do dalszych działań. 
By uzyskać jak najlepsze efekty swojej pracy warto urozmaicać wykonywane ćwiczenia. Jeśli w kalendarzu treningowym zapisujesz, kiedy wykonałeś trening, z jakich dokładnie ćwiczeń się składał i ile powtórzeń wykonałeś, bardzo łatwo jest Ci zadbać o właściwe zróżnicowanie wykonywanych treningów.
Dlatego na Fitomento możesz z łatwością prowadzić swój dziennik, w każdej chwili odtworzyć historię swojej aktywności fizycznej i monitorować statystyki własnych postępów.

 

 

 

Fitomento - ćwiczenia, plany treningowe, kalendarz treningowy, statystyki, społeczność, motywacja. Wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć sylwetkę, o jakiej marzysz.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO

 

Zapisuj swoje treningi, zdobywaj punkty, przechodź na kolejne levele, rywalizuj z innymi o najlepszy wynik. Z łatwością prowadź swój kalendarz treningowy, monitoruj własne postępy na statystykach, czerp inspirację i wsparcie od wzajemnie motywującej się społeczności.  Korzystaj z obszernej bazy wiedzy: atlas ćwiczeń, artykuły, przepisy.

Układaj własne treningi lub wypróbuj plan treningowy dla początkujących lub zaawansowanych. Każdy oferowany przez nas plan treningowy na masę, rzeźbę, czy redukcję tkanki tłuszczowej przygotowany został przez trenera personalnego z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli dotychczasowe plany treningowe nie przynosiły żadnych rezultatów, a zwykły trening na masę nie wnosił do Twojej codzienności poczucia satysfakcji oraz wyrazistej zmiany w budowie Twojego ciała, to znaczy, że nie sięgnąłeś po odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Jest wiele dróg, by osiągnąć wymarzone ciało. my proponujemy jedną, sprawdzoną i skuteczną: FITOMENTO.

 
bialy

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas