Sugestie

Fitomento

21 Cze Napisane przez Fitomento  / Dział: Wellbeing w Pracy  / 0 comment

9 Pomysłów na prezent dla pracownika i zdrowy Welcome Pack

W środowisku pracowniczym zdarza się wiele okazji do podarowania innemu pracownikowi prezentu. Upominki dają swoim pracownikom szefowie, a pracownicy szefom i kolegom z zespołu. Jak wybrać idealny pomysł na prezent? Dlaczego warto to robić i jak dopasować prezent do okazji?

Dodaj do ulubionych
Zdrowe przekąski ze sklepu, zdrowe słodycze sklep fitomento 16 Cze
Napisane przez Fitomento  / Dział: Dieta  / 0 comment

Zdrowe Słodycze i Przekąski ze Sklepu

Zapewne każdy z nas odwiedza sklep spożywczy minimum kilka razy w tygodniu. Najczęściej kupujemy takie produkty jak mięso czy jajka, traktując przy tym nieco po macoszemu słodkie przekąski, ponieważ utożsamiamy je z niezdrowym stylem życia i wieloma chorobami. Warto jednak wiedzieć, że także podczas zwykłej wizyty w Żabce, a nawet osiedlowym monopolowym możemy natknąć się na zdrowe przekąski, które nie uszczuplą zbytnio naszego portfela. Poniżej znajdziecie opis kilku przykładowych smakołyków, po które nie trzeba będzie jeździć na drugi koniec miasta.

Dodaj do ulubionych
13 Wskazówek jak motywować pracowników zdalnych. Jak zarządzać zespołem zdalnym? 07 Cze
Napisane przez Fitomento  / Dział: Wellbeing w Pracy  / 0 comment

13 Wskazówek jak motywować pracowników zdalnych. Jak zarządzać zespołem zdalnym?

Jeszcze niedawno praca zdalna była benefitem, wpływającym na atrakcyjność pracodawcy, a teraz dla wielu stała się koniecznością. Przez pandemię i strach przed koronawirusem, częściowo lub całkowicie zdalnie pracuje już co trzeci Polak (według wyników badania zleconego przez BIG InfoMonitor). Praca zdalna to przyszłość, na którą wszyscy muszą się przygotować.

Dodaj do ulubionych
fit prezent, zdrowy prezent, pomysł na prezent 23 Maj
Napisane przez Fitomento  / Dział: Dieta  / 0 comment

4 Pomysły na zdrowy Fit prezent dla zdrowia. Prezentowe Boxy ze zdrowymi przekąskami

Konieczność pozostania w domu w czasie pandemii koronawirusa nie jest łatwa z różnych względów. Dzięki kreatywności staramy się jednak radzić sobie z zaistniałą sytuacją organizując czas wolny w sposób produktywny. Dla większości z nas czasu tego niespodziewanie przybyło, więc musieliśmy jakoś go sobie urozmaicić.

Dodaj do ulubionych
17 pomysłów na przekąski na podróż. Szybkie i zdrowe przekąski na wyjazd i na wakacje 16 Cze
Napisane przez Fitomento  / Dział: Dieta  / 0 comment

17 pomysłów na przekąski na podróż. Szybkie i zdrowe przekąski na wyjazd i na wakacje

Przy pakowaniu jedzenia na wyjazd musimy pamiętać o wielu rzeczach. Prowiant powinien przetrwać wiele godzin w plecaku, bez lodówki, a później nadawać się do spożycia, i to najlepiej bez potrzeby podgrzewania go. Opakowania mają być poręczne, zajmować jak najmniej miejsca i zapewnić ochronę dla jedzenia w przypadku zamoczenia lub upuszczenia plecaka. To, jakie jedzenie chcemy zabrać, zależy też często od typu wyjazdu. Co innego zapakujemy na długie godziny w samochodzie, a co innego na wędrówkę po górach.

Dodaj do ulubionych
18 Zdrowych przekąsek dla dzieci do szkoły, do kupienia w sklepie 15 Lip
Napisane przez Fitomento  / Dział: Dieta  / 0 comment

18 Zdrowych przekąsek dla dzieci do szkoły, do kupienia w sklepie

Nie od dziś wiadomo, że największymi miłośnikami słodyczy są dzieci. To właśnie przedstawiciele najmłodszego pokolenia chętnie poznają nowe smaki podczas różnych zabaw w gronie swoich rówieśników. Niestety, ale ulubione smakołyki maluchów nie zawsze są zdrowe, co gorsza często zawierają w swoim składzie wszystko, co najgorsze. Mamy jednak świetną wiadomość dla rodziców malutkich szkrabów - na rynku dostępne są także zdrowe przekąski, które na pewno skradną serca wszystkim pociechom, a jednocześnie nie uszczuplą zbytnio portfelu przeciętnego Kolwalskiego. Najpierw jednak zajmiemy się omówieniem najważniejszej kwestii, czyli przedstawieniem kilku najważniejszych benefitów wynikających z częstowania naszych pociech zdrowymi przekąskami zamiast chemiczną żywnością, którą jesteśmy katowani niemalże ze wszystkich stron.
 
Dodaj do ulubionych
Benefity dla pracowników zdalnych 05 Maj
Napisane przez Fitomento  / Dział: Wellbeing w Pracy  / 0 comment

Paczki dla pracowników - Ciekawe benefity dla pracowników zdalnych

Praca zdalna zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Wiele osób twierdzi, że dzięki możliwości pracy w domowym zaciszu są efektywniejsi i doceniają samodzielność w działaniu. Coraz więcej firm wprowadza do porządku dziennego tzw. “home office” i stara się dostosować do wymagań rynkowych. Zarządzanie takim trybem pracy okazuje się sporym wyzwaniem - warto zatem pomyśleć o motywowaniu pracowników do pracy, utrzymaniu ich zadowolenia, wydajności, satysfakcji z pracy, oraz podziękowaniu za kooperację. W jaki sposób najlepiej to zrobić? Jednym z rozwiązań są benefity dla pracowników zdalnych, takie jak na przykład zdrowe prezenty dla pracowników zdalnych.

Dodaj do ulubionych
33 Pomysły na akcje prozdrowotne w firmie i Dzień Zdrowia w firmie. Jak zadbać o zdrowie pracowników? 29 Kwi
Napisane przez Fitomento  / Dział: Wellbeing w Pracy  / 0 comment

33 Pomysły na akcje prozdrowotne w firmie i Dzień Zdrowia w firmie. Jak zadbać o zdrowie pracowników?

Zdrowie i samopoczucie pracowników przekłada się bezpośrednio na ich wydajność, a więc też i zyski. Prowadzenie firmy, w której pracuje niezdrowy, wypalony zawodowo personel, niemający motywacji do wykonywania swoich zadań, to jedno z najtrudniejszych wyzwań dla kierownictwa. Dlatego warto zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników jeszcze zanim pojawią się te problemy.

Dodaj do ulubionych

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas