Sugestie

„Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.” ~ Philip Wylie

Utworzony 26 Lis 2014  / Dział: Motywacja, inne

 Co Wy na to żeby tak zacząć działać?

 Artykuł napisany przez autorkę bloga "Just Be Fit". "Od około dwóch lat interesuję się fitnessem i regularnie ćwiczę. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, znalazłam kolejną pasję i zmieniłam swoje nastawienie do wielu spraw. Treningi pozwalają oczyścić umysł, jest to doskonała terapia i lek na całe zło. "Just Be Fit!" to blog dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas, zdrowo się odżywiać i zmienić swoje życie. Nie brakuje tu motywacji i zachęty do pracy. Zapraszam na bloga! http://justbefit.blog.pl/ "  

 

 

Najważniejsze to wyjść poza swoją sferę komfortu.

To nie jest łatwe, gdy mamy do wyboru leniuchowanie w łóżku albo zebranie się w sobie i pójście na trening ; ) Jest zimno, dni są coraz krótsze, to wszystko przyczynia się do ogólnego pogorszenia nastroju. Odpędzaj od siebie złe myśli i zmierzaj do celu. Do szczęścia doprowadzą Cię ciężka praca, wytrwałość i sumienność!

 

Nie ma dróg na skróty!

Bierność na nic się tu nie zda, nic się samo nie wydarzy. Gdy nie masz siły przełam się i nie omijaj treningu, bo to właśnie on doda Ci sił i motywacji. Regularna aktywność fizyczna przełoży się na Twoje samopoczucie i sposób postrzegania świata. Będziesz spełniona i w pełni usatysfakcjonowania.. Pokaż niedowiarkom na co Cię stać, wszystko jest możliwe! ~sky is the limit.

 

Dodaj do ulubionych

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas