Sugestie

Wygrała walkę z nadwagą i przy okazji zmieniła swoje życie.

Utworzony 09 Wrz 2015  / Dział: Motywacja, inne

Ile razy próbowałeś już coś zmienić w swoim życiu? Ile razy kończyło się na postanowieniach, niespełnionych obietnicach? Tym razem będzie inaczej. Odważ się osiągnąć swoje cele, spełnić najskrytsze marzenia! Nie będzie łatwo, ale będzie warto!

 

 

O autorce wpisu: Martyna Gabrych - amatorka i motywatorka. Wygrała walkę z nadwagą i przy okazji zmieniła swoje życie. Zdrowe odżywianie i trening to jej codzienność, do której motywuje wszystkich bez wyjątku na swoim blogu (www.nowecialo-nowezycie.pl).

https://www.facebook.com/nowecialonowezycie

 

Jedyną osobą, którą musisz pokonać, jesteś Ty sam. Jesteś jedynym i najtrudniejszym przeciwnikiem, który stoi na Twojej drodze do spełnionych marzeń. Co z tym zrobisz? Wszystko w Twoich rękach. 

 

W styczniu 2014 roku byłam dokładnie w tym samym miejscu. Tkwiłam w martwym punkcie. Z dnia na dzień postanowiłam zmienić całe swoje życie, przewartościować pewne jego elementy. Na początku walczyłam o kilogramy. Szybko jednak zrozumiałam, że sukcesu nie zmierzę w tej jednostce. Satysfakcja płynąca z każdego ukończonego treningu była bezcenna, a skutki zmiany sposobu odżywiania mogłam dostrzec nie tylko w zmieniającym się wyglądzie. Systematyczna praca i konsekwentne realizowanie wyznaczonego celu popłaca. Mi się udało. 

 

Tobie też się uda! Musisz tylko dać sobie szansę, zakasać rękawy i postawić pierwszy krok. Jest on najtrudniejszy, ale jak zaczniesz, to najgorsze będziesz mieć za sobą. Zmień sposób myślenia. Nic nie musisz, ale wszystko możesz. Nie ograniczaj się czasowo i nie wymagaj od siebie za wiele. Twój cel musi być realny. Nie myśl, że musisz zrzucić te 20 kg w jak najkrótszym czasie, że codziennie rano będziesz biegać 10 km czy katować się na siłowni, że od dziś nie tkniesz już czekolady, pizzy i frytek... Nie wątpię, że przez pierwsze 3 dni, może tydzień, się uda. Po tym czasie jednak motywacja opadnie. Skądś to znasz?

 

Wprowadzaj zmiany stopniowo, wymagaj od siebie więcej każdego dnia, podnoś poprzeczkę, zamiast ją obniżać. Przecież praktyka czyni mistrza. Czas jest Twoim sprzymierzeńcem, nie szukaj więc wymówek tylko podejmij wyzwanie. Doba każdego dnia ma 24 godziny, czyli 1440 minut. Nie wierzę, że mimo innych obowiązków, nie jesteś w stanie poświęcić tych ostatnich 40 minut na trening. Bądź egoistą. To najlepsze, co możesz dla siebie zrobić przed pełnym stresu dniem lub po jego zakończeniu. Systematyczny trening zapewni Ci nie tylko coraz lepszy wygląd, ale także wpłynie zbawiennie na Twoje samopoczucie. Będziesz mieć więcej energii i siły do pokonywania codziennych trudności. Nie wierzysz? Spróbuj koniecznie!

 

A może już kiedyś próbowałeś i się nie udało? Poddałeś się? Nie martw się już. Potraktuj to jako lekcję. Nie popełniają błędów tylko Ci, którym brakuje odwagi do działania. Nieważne ile raz upadniesz, ważne, aby za każdym razem podnieść się i robić swoje. Nie patrz na to, co mówią inni i nie oglądaj się w przeszłość. Patrz z uśmiechem przed siebie i walcz o to, aby każdego dnia być lepszą wersją samego siebie, wizualizuj swoje marzenia. Doskonałość i perfekcja nie istnieje. Liczy się postęp! 

 

Motywacja jest wszędzie! Dostrzegaj ją każdego dnia w swoim lustrzanym odbiciu. Uśmiechnij się do siebie i walcz! Znajdź swój klucz do osobistego sukcesu. 

Przesyłam Ci mocnego, mobilizującego kopniaka i trzymam mocno kciuki. Dasz radę, wystarczy chcieć. 

Martyna

  

 
 
Dodaj do ulubionych

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas