Sugestie

Fitomento

fit prezent, zdrowy prezent, pomysł na prezent 23 Maj
Napisane przez Fitomento  / Dział: Dieta  / 0 comment

4 Pomysły na zdrowy Fit prezent dla zdrowia. Prezentowe Boxy ze zdrowymi przekąskami

Konieczność pozostania w domu w czasie pandemii koronawirusa nie jest łatwa z różnych względów. Dzięki kreatywności staramy się jednak radzić sobie z zaistniałą sytuacją organizując czas wolny w sposób produktywny. Dla większości z nas czasu tego niespodziewanie przybyło, więc musieliśmy jakoś go sobie urozmaicić.

Dodaj do ulubionych
Benefity dla pracowników zdalnych 05 Maj
Napisane przez Fitomento  / Dział: Corporate Wellbeing  / 0 comment

Ciekawe benefity dla pracowników zdalnych - Boxy ze Zdrowymi Przekąskami

Praca zdalna zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Wiele osób twierdzi, że dzięki możliwości pracy w domowym zaciszu są efektywniejsi i doceniają samodzielność w działaniu. Coraz więcej firm wprowadza do porządku dziennego tzw. “home office” i stara się dostosować do wymagań rynkowych. Zarządzanie takim trybem pracy okazuje się sporym wyzwaniem - warto zatem pomyśleć o motywowaniu pracowników do pracy, utrzymaniu ich zadowolenia, wydajności, satysfakcji z pracy, oraz podziękowaniu za kooperację. W jaki sposób najlepiej to zrobić? Jednym z rozwiązań są benefity dla pracowników zdalnych.

Dodaj do ulubionych
33 Pomysły na akcje prozdrowotne w firmie i promowanie zdrowia w miejscu pracy. Jak zadbać o zdrowie pracowników? 29 Kwi
Napisane przez Fitomento  / Dział: Corporate Wellbeing  / 0 comment

33 Pomysły na akcje prozdrowotne w firmie i promowanie zdrowia w miejscu pracy. Jak zadbać o zdrowie pracowników?

Zdrowie i samopoczucie pracowników przekłada się bezpośrednio na ich wydajność, a więc też i zyski. Prowadzenie firmy, w której pracuje niezdrowy, wypalony zawodowo personel, niemający motywacji do wykonywania swoich zadań, to jedno z najtrudniejszych wyzwań dla kierownictwa. Dlatego warto zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników jeszcze zanim pojawią się te problemy.

Dodaj do ulubionych
przekąski do pracy na pamięć i koncentrację 23 Kwi
Napisane przez Fitomento  / Dział: Dieta  / 0 comment

Co jeść w pracy? 10 Przekąsek do pracy na pamięć i koncentrację

Pracując umysłowo, mózg wymaga regularnego dostarczania energii. Co jeść w pracy? Często nie mając czasu, kupujemy przekąski, które zamiast wpływać pozytywnie na poziom naszej koncentracji tylko ją osłabiają, przez co stajemy się senni i zmęczeni. Dlatego warto wiedzieć, czym się kierować przy wyborze odpowiedniej przekąski, by zawierała składniki i minerały, które wzmocnią nasze procesy pamięciowe i zdolność do długotrwałego skupienia uwagi. Co jeść na pamięć i koncentrację? W artykule przedstawiamy idealne przekąski do pracy, nauki, szkoły.

Dodaj do ulubionych
TOP 8 Zdrowych boxów z przekąskami dla każdego 21 Kwi
Napisane przez Fitomento  / Dział: Corporate Wellbeing  / 0 comment

TOP 8 Zdrowych boxów z przekąskami dla każdego

Przedstawiamy nasze nowości wśród Snack Boxów. Jak już wiecie, zdrowe przekąski dostarczamy nie tylko do firm, ale też do Waszych domów. To świetny pomysł na prezent. Zobaczcie nasze zdrowe przekąski do pracy, do filmu - na wieczorny filmowy seans, zdrowe przekąski dla dzieci...Mamy też przekąski bezglutenowe, przekąski proteinowe - o wysokiej zawartości białka - czyli idealne przekąski dla aktywnych.

Dodaj do ulubionych
Biurko do pracy na stojąco - dlaczego powinieneś z niego korzystać 15 Kwi
Napisane przez Fitomento  / Dział: Corporate Wellbeing  / 0 comment

Biurko do pracy na stojąco - dlaczego powinieneś z niego korzystać

Coraz częściej pracownicy skarżą się na ból pleców lub karku, a to może wiązać się z nieodpowiednim dopasowaniem stanowiska pracy oraz  z niedoinformowaniem, jak prawidłowo spędzać czas przy komputerze. Współcześnie spędzamy niemalże 70% dnia w pozycji siedzącej. Nie tylko w pracy, ale też jadąc samochodem, oglądając telewizję, czytając itd. Ciało człowieka jest przystosowane do ciągłego ruchu i gdy go sobie odmawiamy - zaczynamy chorować.
Dodaj do ulubionych
zdrowe przekaski do pracy 14 Kwi
Napisane przez Fitomento  / Dział: Dieta  / 0 comment

21 zalet zdrowych przekąsek do pracy. Dlaczego zdrowe przekąski to dobry benefit dla pracowników?

Dlaczego warto zaopatrzyć biuro w zdrowe przekąski? Przekąski dla pracowników to dodatkowy benefit zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Integrują zespół, podnoszą efektywność pracy, poprawiają koncentrację i pamięć. Są idelane na spotkania zespołowe i spotkania z partnerami biznesowymi - to tylko kilka z zalet zdrowych przekąsek. Przedstawiamy 21 zalet zdrowych przekąsek do pracy.
zdrowe batony energetyczne zdrowe przekąski, batony raw 05 Kwi
Napisane przez Fitomento  / Dział: Dieta  / 0 comment

TOP 10 batonów energetycznych. Wszystko o zdrowych batonach energetycznych

Czym są batony energetyczne? Kiedy najlepiej je jeść? Jakie batony energetyczne wybierać? Jak rozpoznać zdrowy baton energetyczny? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Skąd wywodzi się ta zdrowa przekąska? Czy wiedzieliście, że pierwszy baton energetyczny pojawił się już w latach 60 XX wieku? W artykule przedstawiamy genezę batonów energetycznych, a także przegląd najlepszych batonów energetycznych, które sami lubimy i polecamy. Jako przekąska w pracy, na drugie śniadanie, zastrzyk energii przed treningiem, a może na wyprawę w góry, czy jako szybka zdrowa przekąska w trasie? Zobacz, jakie batony energetyczne najlepiej wybrać.

Dodaj do ulubionych
Jak zarządzać zespołem zdalnie? Jak motywować i zadbać o komfort pracowników zdalnych? Praca zdalna 22 Mar
Napisane przez Fitomento  / Dział: Corporate Wellbeing  / 0 comment

Jak zarządzać zespołem zdalnie? Jak motywować i zadbać o komfort pracowników zdalnych? Praca zdalna

Praca zdalna jako atrakcyjny benefit dla pracowników czy (szczególnie w obecnym czasie) przymusowe utrudnienie? Czy warto wprowadzić możliwość pracy zdalnej dla pracowników? Jak motywować pracowników pracujących zdalnie? Jak zarządzać zdalnymi pracownikami? Jak zadbać o komfort pracowników pracujących zdalnie - w artykule przedstawiamy pomysły na bonusy dla osób pracujących w domu. Jakie są wady i zalety pracy w domu? Jak pracować efektywnie w domu? Podrzucamy przydatne wskazówki dla osób pracujących z domu.

Dodaj do ulubionych
zdrowe przekaski do pracy 17 Lut
Napisane przez Fitomento  / Dział: Corporate Wellbeing  / 0 comment

Najlepsze zdrowe przekąski do pracy. Jakie przekąski jeść w pracy?

 

Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych przekąsek do pracy, szkoły czy na wyjazd. Przegląd zdrowych przekąsek do pracy podzieliliśmy na kategorie według rodzajów. Znajdziecie tu: zdrowe batony raw, zbożowe, proteinowe czy owocowe, zdrowe ciasteczka, mieszanki bakalii, owocowe przekąski, kulki mocy czy inne zdrowe zamienniki niezdrowych przekąsek. 

Dodaj do ulubionych

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas