Sugestie

Ćwiczenia w parach czyli randki dla aktywnych. 5 pomysłów na sport z partnerem.

Utworzony 27 Paź 2015  / Dział: Trening

Kino, przytulna knajpa lub kolacja we dwoje to wspaniałe formy spędzania czasu z partnerem i na pewno większość zakochanych je uwielbia. Jednak pasjonaci zdrowego stylu życia prędzej czy później zaczną namawiać swoją drugą połówkę na aktywne randki, ponieważ sport to istotna część  ich życia. Jest to świetny pomysł, aby razem szukać okazji do aktywności fizycznej i ma wiele zalet: nie grozi nam nuda, poznajemy nowe rzeczy, możemy „zarazić” ukochaną osobę tym co kochamy – być może i ona złapie bakcyla? Przy okazji dbamy o nasze ciało i zdrowie. I to wszystko robimy razem, czyli „i przyjemnie, i pożytecznie”.

aktywność w parze, trening w parze, randki dla aktywnych, ćwiczenia w parach, trening z partnerem

 

Ćwiczenia w parach czyli randki dla aktywnych.

 

Sport z partnerem - 5 pomyłów

 

1. Przejażdżka rowerowa

Wspaniała okazja do wykorzystania w pełni pięknego, letniego dnia. Wystarczy zabrać ze sobą rowery, drobny prowiant i wybrać trasę wśród przyjemnych dla oka krajobrazów. Po drodze zawsze można zorganizować sobie krótki piknik i zregenerować siły do dalszej drogi.

2. Basen i sauna

Ściganie się na torach pływackich, a później chwila relaksu w jacuzzi i chwila dla zdrowia w saunie to idealny plan na wspólny wieczór po ciężkim dniu.

3. Spacer

Coś dla tradycjonalistów. Może to być wieczorny romantyczny spacer po parku, ale może to być również wędrówka po górskich trasach. Wielka zaleta-można gadać do woli!

4. Tenis i inne sporty rakietowe

Tu zawsze potrzebny nam jest partner do gry, więc jest to idealna okazja do zabrania chłopaka/dziewczyny ze sobą na kort. Można się solidnie zmęczyć, ale również dobrze bawić.

5. Nauka tańca

„Bo do tanga trzeba dwojga...”, więc we dwoje należy udać się na lekcje tańca towarzyskiego. Pomysł dla odważnych, lubiących wyzwania. To okazja do zbliżenia się z partnerem oraz nauczenia czegoś nowego, co na pewno przyda się w przyszłości na parkiecie.

To tylko kilka opcji na sportowe randki, lista jest o wiele dłuższa i zależy tylko od naszych upodobań, potrzeb oraz od aktualnej pory roku. Latem świetnym pomysłem będzie spływ kajakowy, zimą jazda na łyżwach, jesienią ścianka wspinaczkowa, a wiosną na przykład wspólne ćwiczenia na siłowni zewnętrznej.

Magdalena Pawłowska

Korzystaj z darmowej bazy ćwiczeń i treningów, prowadź kalendarz treningowy, monitoruj swoje postępy na statystykach i dołącz do społeczności - ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO NA FITOMENTO. 

 

 
Dodaj do ulubionych
Etykiety
Dział: Trening

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas