Sugestie

Paczki dla dzieci - zdrowe słodycze i przekąski

Utworzony 11 Maj 2021  / Dział: Wellbeing w Pracy

Paczki dla dzieci

 

Dzieci trzymające prezenty na tle zdrowych przekąsek podpisane Kids Snack Box Paczki dla dzieci.

 

Dzień Dziecka za pasem, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? 
 
Przychodzimy z pomocą!
 
Co dzieci lubią najbardziej? Słodycze, oczywiście! Dlatego proponujemy paczki dla dzieci pełne zdrowych przekąsek dla najmłodszych. Możesz dołączyć do nich zabawkę, wejściówkę do zoo lub do aquaparku. Dzieciaki na pewno będą zachwycone!
 

Co znajduje się w paczkach ze zdrowymi przekąskami dla dzieci?

W naszych Kids Snack Box znajduje się aż 14 powodów, dzięki którym Twoje dzieci przekonają się do zdrowych przekąsek. Są to zdrowe przekąski różnego rodzaju:
 • Kukurydziane pieczone chrupki Dinozaury BIO 
 • Popcorn z Niebieskiej Kukurydzy BIO
 • Paluszki orkiszowe Ezerki 
 • Zdrowe Ciastko orzechowe z małpką
 • Suszone Owoce w plasterkach (świetne do pochrupania zamiast chipsów)
 • Mus owocowo-jogurtowy 
 • Zdrowe Batony Krukamki i Dobra Kaloria
 • Szwajcarska Czekoladka RED bez dodatku cukru (posiada aż 10 patentów i 50% mniej kalorii)
 • Bob Snail owocowa przekąska w dwóch smakach (idealne jako zamienniki żelek)
 • Owocowe krążki i owocowe listki od Porcja Dobra
 • Sezamki pomarańczowe BIO

Zestaw zdrowych przekąsek dla dzieci Kids Snack Box.

 

Dlaczego warto wybrać zdrowe paczki dla dzieci od Fitomento zamiast niezdrowych słodyczy?

Zdrowe przekąski w paczkach dla dzieci od Fitomento poza tym, że dobrze smakują, zostały wybrane ze względu na to, co dzieci jedzą najchętniej i przez wzgląd na skład każdej z tych przekąsek. Otwierają najmłodszych na nowe smaki i wzbudzają ich ciekawość (dorosłych zresztą też). Kształtują zdrowe nawyki żywieniowe i uczą świadomych wyborów. Często też mają mniej kalorii niż niezdrowe słodycze i więcej błonnika, więc nie spowodują dodatkowych kilogramów. 
 
Blondwłosa kobieta zastanawiająca się, dlaczego warto wybrać zdrowe paczki dla dzieci od Fitomento zamiast niezdrowych słodyczy.
 
 
W paczkach Kids Snack Box jest też dużo przekąsek, których składniki pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych. Troszczymy się o to, co jedzą Twoje pociechy, dlatego specjalnie wybraliśmy właśnie te przekąski do zestawu dla dzieci.
 
Zdrowe przekąski w paczkach dla dzieci od Fitomento są też zróżnicowane jeśli chodzi o ich rodzaj i smak. Dlatego przydadzą się w różnych sytuacjach - do szkoły, na deser i podczas oglądania bajek.
 
Dlaczego jeszcze warto wybrać paczki dla dzieci ze zdrowymi przekąskami w ramach prezentu z okazji Dnia Dziecka?
 
Po prostu - dzieciakom one smakują, a Ty nie musisz się martwić, że kształtujesz w swoich pociechach niezdrowe nawyki żywieniowe, i że już niedługo czeka Was kolejna wizyta u dentysty. Przekonaj się sam/a, jakie to proste! ;)
 
 

Okazje, w których sprawdzą się paczki dla dzieci w ramach prezentu

Dzień Dziecka nie jest jedynym dniem w roku, gdy szukamy prezentu dla naszych pociech. Paczki zdrowych przekąsek dla dzieci to uniwersalny prezent, który sprawdzi się przy wielu okazjach. Dołącz zabawkę i kartkę urodzinową do Kids Snack Box i prezent na urodziny gotowy! 

Ciemnowłosa dziewczynka z czapką urodzinową na głowie, otoczona balonami i prezentami. Dziewczynka krzyczy ze szczęścia, ma ręce uniesiona do góry.
 
Paczki dla dzieci ze zdrowymi przekąskami sprawdzą się też na Mikołajki i na Boże Narodzenie, lub na imieniny dziecka. Są też miłym gestem od cioci, która wpada w odwiedziny :)
 
Przekonaj najmłodszych do spędzenia wakacji w sposób aktywny! Podaruj Kids Snack Box na koniec roku szkolnego jako zachętę do zdrowego stylu życia.
 
Zdrowe przekąski przydadzą się też na rozpoczęcie roku szkolnego, jako przekąska na drugie śniadanie do szkoły. 
 
Okazji do podarowania zestawu ze zdrowymi przekąskami dla dziecka jest wiele. Najważniejsze jest to, że takie paczuszki mogą pomóc rodzicom we wprowadzaniu dzieci w zdrowy styl życia, w przekonaniu do jedzenia więcej owoców i warzyw, a także w nauce podejmowania świadomych wyborów żywieniowych.
 
 

Paczki ze zdrowymi przekąskami dla dzieci pracowników

Paczki dla dzieci mogą być także benefitem od pracodawcy. 
 
Pokaż, że nie jest Ci obojętne dobro dzieci Twoich pracowników.
 
Takie benefity mogą wzmocnić pozytywny wizerunek pracodawcy, a przez to też spowodować, że pracownicy bardziej docenią swoje miejsce pracy i będą czerpać więcej satysfakcji z tego, co robią. To z kolei przekłada się na produktywność i efektywność w pracy.

Paczki Kids Snack Box mogą zostać podarowane dla pracowników z okazji świąt lub Dnia Dziecka. Dobrym pomysłem jest też zaskoczenie pracowników zdalnych taką paczuszką. Tylko pomyśl, ile radości może zapewnić ten niespodziewany prezent! :)

Kobiece dłonie trzymają prezent nad laptopem, obok którego stoi kawa i inny prezent.

Kids Snack Box to idealny pomysł na paczkę dla dziecka. Może być dopełnieniem do zabawki lub samodzielnym prezentem.

 Zamów swoją paczkę już dziś! 

Dodaj do ulubionych

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas