Sugestie

Paczki Świąteczne dla pracowników - z dostawą do domu pracowników

Utworzony 04 Sie 2021  / Dział: Wellbeing w Pracy

Idą święta, a Ty nie wiesz, co dać swoim pracownikom w prezencie? Szukasz prezentu, który wpasuje się w obecne trendy, a jednocześnie będzie ciekawy i oryginalny? Przychodzimy z pomocą! W tym artykule przedstawimy Ci pomysły na prezent dla pracownika na święta, a przy okazji pokażemy, jakie inne okazje warto obchodzić i celebrować w firmie.

 

prezenty dla pracowników jako element marketingu

Paczki Świąteczne dla pracowników z dostawą do domu

Paczki świąteczne dla pracowników - dlaczego warto je dawać?

 

Prezenty świąteczne są inaczej odbierane niż dodatek pieniężny do wypłaty. Paczka od pracodawcy to benefit, który zaskakuje, cieszy i porusza emocjonalnie, daje poczucie bycia docenionym, a przez to też wpływa na wzrost motywacji do pracy. Takie upominki nawiązują i budują relacje biznesowe, wpływają pozytywnie na employer branding i dobre postrzeganie firmy wśród obdarowanych. Jest to więc też element marketingu, który warto uwzględnić podczas planowania budżetu marketingowego.Dodatkowo, paczki świąteczne są pielęgnowaniem tradycji wymieniania się prezentami w tych dniach. Nigdy nie wiemy tak naprawdę, jaka jest sytuacja prywatna naszych pracowników. Być może ta paczka jest jedyną, jaką on dostanie w tym dniu?

 


Dla pracownika - osoby obdarowanej liczy się sam gest, dopasowanie i pomysłowość prezentu. Wcale więc nie musi to być bardzo kosztowna paczka, żeby wzbudzić wiele pozytywnych odczuć. Dla pracodawcy liczy się, że jego pracownicy czują się docenieni, są efektywniejsi, a wizerunek firmy się ociepla.

Warto obdarowywać pracowników, klientów firmy czy kontrahentów. Jest to sytuacja win-win, dlaczego więc z niej nie skorzystać?

Zobacz nasze świąteczne paczki

 

Paczki Świąteczne dla pracowników - pomysły


Rozważając, co można włożyć do paczki świątecznej lub prezentu z innej okazji, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • oryginalność prezentu,
 • wpisywanie się w obowiązujące trendy,
 • personalizacja prezentu,
 • spowodowanie reakcji “wow!”.

pomysły na prezenty świąteczne dla pracowników


Zastanów się, na co ludzie reagują najlepiej.
Masz już pomysł?
Jesteś pewny/a?

Dokładnie tak - na jedzenie, oczywiście!


Żeby to jedzenie wpisywało się w aktualne trendy i jeśli chcesz pokazać, że nie jest Ci obojętne zdrowie obdarowywanej osoby, proponujemy paczki ze zdrowymi przekąskami od Fitomento!

 • Produkty wyselekcjonowane tak, by miały jak najlepsze składy pełne witamin i dużą zawartość składników mineralnych. Skomponowane tematycznie według rodzajów przekąsek i ich przeznaczenia (np. Cookie Box, Movie Box, Box Różności).
 • Idealne na drugie śniadanie do pracy, więc przy okazji Twój pracownik zaoszczędzi trochę czasu na przygotowanie posiłku. A jednocześnie będzie miał pełnowartościową przekąskę na drugie śniadanie.
 • Są fit, więc dopasują się do diet pracowniczych.
 • Możesz je dobrać według preferencji pracownika (np. Choco Freak Box), więc są spersonalizowane.
 • Oferujemy możliwość brandowania niektórych przekąsek, dodania cytatów, sucharów lub kartki z życzeniami i dołożenia ciekawych gadżetów, które tylko wzmocnią efekt “wow!”
 • Przekonują do przemyślenia swoich nawyków żywieniowych i zadbania o własne zdrowie, a, jak wiadomo, im lepsze zdrowie, tym mniejsza liczba absencji.


Dzięki naszej pomocy obdarujesz pracownika/klienta/kontrahenta zdrowymi przekąskami, których niekiedy próżno szukać w sklepach stacjonarnych. Tym bardziej, jeśli nie chce się objeżdżać całego miasta w ich poszukiwaniu.

 

Paczki świąteczne dla pracowników - pomysł na prezent na święta

Jeśli okazją do obdarowania są Święta, najlepiej dodać tematyczny gadżet do paczki ze zdrowymi przekąskami. Idealna będzie świeca, może to być też kubek termiczny z logo firmy na chłodniejsze wieczory lub pendrive.
Wybierz świąteczną paczkę zdrowych przekąsek z herbatą deserową, kawą i przekąskami do nich. Niech znajdzie się tam też kartka z serdecznymi życzeniami. A teraz patrz, jak ociepla się atmosfera w firmie. :)

Wręczanie świątecznej paczki dla pracownika

Jeśli Twoi pracownicy potrzebują odpoczynku, bo ostatnio ciężko pracowali, pomyśl o dodaniu do świątecznych paczek zdrowych przekąsek vouchera na masaż. Dobrym pomysłem są też subskrypcje do audioteki, vouchery na basen, dodatkowe szkolenia i tym podobne.
Sam wiesz najlepiej, co przydałoby się Twoim pracownikom. Ale jeśli potrzebujesz więcej pomysłów na świąteczną paczkę, napisz do nas. Razem stworzymy najlepsze prezenty!

Skontaktuj się z nami

 

Paczki świąteczne dla pracowników z dostawą do domu na Home Office

Dodatkowe zalety paczek ze zdrowymi przekąskami w ramach prezentu dla pracownika.


Podjąłeś decyzję. Chcesz zamówić paczki ze zdrowymi przekąskami dla swoich pracowników.

Ale…

nic nie wiesz o ich preferencjach smakowych! A jakie mają diety na co dzień? Tym bardziej!

Tu też przychodzimy ze sprawdzonym rozwiązaniem. :)


Podaruj pracownikom vouchery na określoną kwotę do zrealizowania w naszym sklepie. Pracownicy sami wybiorą sobie przekąski, podadzą dane do wysyłki, a my wyślemy paczki na podane adresy.
Jest to idealne rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie. Ty nie podajesz nam danych swoich pracowników, więc jest to całkowicie zgodne z RODO.
A może chcesz zawęzić wybór i wybrać kilka paczek, spośród których Twoi pracownicy wybiorą odpowiednie dla siebie? Tu także mamy rozwiązanie!
Mianowicie chodzi o… Paczki dla pracowników na kody!

świąteczne paczki dla pracowników z dostawą do domu

Ty wybierasz u nas paczki, które chcesz podarować swoim pracownikom. My generujemy unikalny kod, który pracownicy samodzielnie wpiszą zaraz po wybraniu zestawu dla siebie. Wysyłamy paczki na adresy, które są najwygodniejsze dla Twoich pracowników zarówno kurierem, jak i paczkomatami.
To idealna opcja też wtedy, gdy do Świąt zostało mało czasu, a jednak chcesz wciąż obdarować swoich pracowników.

Nowa generacja paczek na kody

 

Paczki dla pracowników nie tylko świąteczne 


Poza świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocnymi jest jeszcze wiele innych okazji, które warto celebrować w firmie.


Po co?
Żeby:

 • ocieplić wizerunek pracodawcy,
 • zintegrować zespół,
 • być postrzeganym, jako firma idąca z duchem czasu,
 • promować zdrowe odżywianie wśród pracowników,
 • przełamać rutynę w pracy,
 • edukować, informować i uświadamiać (np. Międzynarodowy Dzień bez Oleju Palmowego, Dzień Ziemi).

Świętowanie różnych okazji w firmie

W biurze lub podczas pracy zdalnej warto świętować Walentynki, Halloween, miesiąc zdrowia - kwiecień, Dzień Kobiet i Mężczyzn, Dzień Szczęścia, Światowy Dzień Sportu, Światowy Dzień Wellness, Międzynarodowy Dzień Kawy itd. Inne okazje to jubileusze pracownicze, nowa osoba w zespole czy urodziny któregoś z pracowników.

Przeczytaj więcej o okazjach do świętowania w firmie


W jaki sposób obchodzić różne święta w firmie?


Niektóre okazje można ze sobą łączyć, jak np. kwietniowe święta, które związane są ściśle z dbaniem o zdrowie i kondycję fizyczną. Inne mogą być tematami przewodnimi niektórych spotkań firmowych lub online. Warto zorganizować wspólne oglądanie filmu (także online), konkurs na najbardziej aktywnego pracownika lub na najlepszy wegetariański przepis. Dobrym pomysłem jest też zorganizowanie warsztatów online lub w biurze, np. o segregowaniu śmieci, i połączyć to z Dniem Ziemi.


W każdej z powyższych sytuacji możesz umilić ten dzień pracownikom i zamówić zestawy zdrowych przekąsek do biura lub do domów pracowników zdalnych. Wspólne jedzenie to także aktywność, która integruje pracowników, a wymienianie się opiniami o tych słodkościach wprowadzi atmosferę zaciekawienia i dyskusji.


Pamiętaj: takie okazje są świetnym sposobem na integrację pracowników. A zintegrowany zespół to zadowoleni i bardziej efektywni pracownicy. Wprowadź benefity pozapłacowe do swojej strategii marketingowej, a zobaczysz efekty już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Dodaj do ulubionych

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas