Brak produktów w koszyku.

Dzień zdrowia w firmie

Chcesz zorganizować Dzień Zdrowia w firmie i zastanawiasz się, jak powinien wyglądać? Zatrudniasz zdalnych pracowników i nie wiesz, czy jest to pomysł dla Ciebie? Zapraszamy do zapoznania się z produktami i propozycjami Fitomento! Jesteśmy przekonani, że takie akcje pomogą nie tylko zadbać o zdrowe nawyki, ale będą sprzyjać integracji pracowników!

Dlaczego warto organizować Dzień Zdrowia w firmie?

W dzisiejszym świecie, pełnym wyzwań i stresu, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie powinno być na pierwszym miejscu. Coraz częściej mówi się o tym również w kontekście pracowników, gdzie ich zdrowie, samopoczucie i pozytywne nastawienie wymieniane są jako ważne czynniki przyczyniające się do sukcesu przedsiębiorstwa. Dlatego organizacja Dnia Zdrowia w Firmie to doskonały sposób, aby zadbać o dobre samopoczucie oraz zwiększyć motywację i produktywność pracowników. Chętnie zaproponujemy Ci wyjątkowe produkty i rozwiązania, które pozwolą uczynić taki dzień niezapomnianym wydarzeniem.

Paczki dla pracowników na odporność
zdrowe paczki dla pracowników, paczka dla pracowników
upominki wielkanocne dla firm
zdrowe paczki dla pracowników, paczka dla pracowników

Dlaczego warto zorganizować dzień zdrowia z FITOMENTO?

Fitomento to sprawdzony dostawca
wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość potwierdzona zaufaniem i rekomendacjami zadowolonych klientów.

Elastyczna dostawa: do biura lub prosto do domów pracowników. Kurierem lub do paczkomatów InPost.

Prosta wysyłka paczek do pracowników na home office bez przekazywania danych osobowych pracowników, dzięki dedykowanej platformie online. 

Personalizowane paczki pracownicze 

Ozdobny i jednocześnie ekologiczny sposób pakowania.

Wysyłka na terenie całej Polski i UE.

Starannie wyselekcjonowane produkty premium o wysokiej jakości, bio i od lokalnych producentów.

Indywidualne podejście do każdego klienta – możliwość modyfikacji zawartości paczek prezentowych

To wszystko – my zajmiemy się resztą

Jak zamówić paczki dla pracowników?

Wybierz gotowe paczki dla pracowników

lub skomponuj własną paczkę dla pracownika.

Wybierz formę dostawy

prosto do domów pracowników lub do biura. Pracownicy mogą sami podać swoje dane do wysyłki lub zamówić paczkę do paczkomatu InPost na dedykowanej platformie online. Prosto i szybko – bez przekazywania danych osobowych.

Spersonalizuj paczkę

dla pracowników: dodaj kartę z życzeniami, wybierz kolorystykę opakowania, dodaj firmowe logo na opakowaniu lub wybrany gadżet.

upominki wielkanocne dla firm
upominki wielkanocne dla firm
zdrowe paczki dla pracowników, paczka dla pracowników
upominki wielkanocne dla firm

Jak wysłać paczki dla pracowników zdalnych?

Po zamówieniu

wybranych zestawów otrzymasz od nas kody do przekazania pracownikom – każdy pracownik otrzymuje indywidualny kod.

Na dedykowanej dla Twojej firmy podstronie

na naszej platformie każdy pracownik wpisuje swój indywidualny kod rabatowy i adres dostawy bądź wybiera paczkomat InPost.

My wysyłamy paczki

dla pracowników pod wskazane przez pracowników adresy lub
do wybranych paczkomatów.

* Paczki dla pracowników możemy również wysłać bezpośrednio do Twojego biura lub innej wybranej lokalizacji.

Zamów zdrowe paczki dla Pracowników od Fitomento.

Jak może wyglądać Dzień Zdrowia?

W zależności od charakteru pracy oraz wykonywanych obowiązków w firmie Dzień Zdrowia może przebiegać w bardzo zróżnicowany sposób. To doskonała okazja do zainicjowania zdrowych nawyków, docenienia wysiłku pracowników i zintegrowania całego zespołu. Możesz zorganizować konkursy i zabawy związane ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu lub treningach, a także wręczyć pracownikom zdrowe przekąski. W jakiej formie to zrobisz, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i preferencji.

Paczki dla pracowników, prezenty dla pracowników

Paczki na Dzień Zdrowia w firmie

Świetnym pomysłem są paczki na Dzień Zdrowia w firmie, które możesz wręczyć lub wysłać pracownikom na home office. Proponujemy Ci gotowe zestawy pełne naturalnych przekąsek: batonów energetycznych, suszonych owoców i warzyw, naturalnych soków i miodów, orzechów, past orzechowych, zdrowych chrupków i zbożowych przekąsek. Możesz również samemu stworzyć taką paczkę, wybierając u nas produkty, które mogą zainteresować Twoich pracowników. Co więcej, do prezentu możesz dołączyć gadżet, który dodatkowo zachęci ich do zdrowych aktywności: bidon, frisbee, skakankę, worek sportowy czy inne akcesoria przydatne podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Przekąski na Dzień Zdrowia w firmie

Dobrym wyborem jest również zamawianie przekąsek na Dzień Zdrowia w firmie, które możesz trzymać w biurze czy wspólnej kuchni. Wybierz nasze zestawy na słodko lub na słono i zaskocz pracowników pysznym śniadaniem czy oryginalnymi, pełnymi zdrowia przekąskami na lunch. Kulki mocy, ciastka owsiane z czekoladą i wanilią czy żelki owocowe uprzyjemnią pracę i będą zdrowym zastrzykiem energii dla każdego!

Dbając o zdrowie pracowników, inwestujesz w sukces swojej firmy. Skorzystaj z naszych propozycji i zorganizuj Dzień Zdrowia w Firmie, który zostanie zapamiętany na długo. Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz zapewnić zdrowe przekąski do pracy lub sprezentować pracownikom pełne zdrowych smakołyków paczki? Zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić szczegóły i dostosować ofertę do Twoich potrzeb.

paczka dla pracowników

Nie zwlekaj, zamów paczki dla Pracowników!