Brak produktów w koszyku.

Zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych

Zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych to świetna opcja dla tych firm, które działają w systemie hybrydowym. Dzięki temu wszystkie te osoby, które pracują na home office, będą miały poczucie przynależności do zespołu, docenienia i nie będą się czuły zapomniane. Dzięki współpracy z Fitomento możesz dostarczyć zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych zarówno cyklicznie, np. w formie comiesięcznych zamówień jak i paczek okolicznościowych. Zbuduj zgrany zespół, doceniaj swoich pracowników i ciesz się ich lojalnością i zaangażowaniem.

Zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych
– benefity dla pracujących z domu

Osoby, które pracują z domu, mogą mieć poczucie, że wiele aktywności z życia firmy je omija. Popularne owocowe czwartki, czy coraz częstsze szuflady ze smakołykami to ważne benefity pozapłacowe, które są doceniane przez zespół. Wybierając zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych z dostawą na wybrany, dogodny sposób, masz szansę, by pokazać im, że są ważną częścią firmy.

Możesz wybrać dziesiątki różnych, gotowych propozycji lub skomponować własny zestaw z logo, lub innym sposobem personalizacji. Zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych to paczki, które mogą składać się m.in. z:

 • zdrowych przekąsek typu pełnoziarniste paluszki, chipsy, “kulki mocy”,
 • batonów z ekologicznych składników,
 • ciastek, czekolady i innych bio słodyczy,
 • pasty na pieczywo z czystym składem,
 • soków 100% czy szotów funkcjonalnych,
 • kawy i herbaty,
 • orzechów w różnych postaciach,
 • miodów, dżemów, czy konfitur.

Przekonaj się, że tak skomponowane zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych wpłyną na ich zaangażowanie i efektywność codziennej pracy.

przekąski do biura

Dlaczego warto wybrać zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych?

Zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych to mnóstwo zalet zarówno z perspektywy członka zespołu, jak i kadry zarządzającej. Nie ulega wątpliwości, że jest to inwestycja na rzecz zadowolenia współpracowników.

Korzyści dla pracownika

Dla pracowników zdalnych zdrowe przekąski to takie zalety, jak:

 • poprawa nastroju i poczucie bycia docenionym,
 • budowanie przynależności do zespołu i firmy, która ma siedzibę nawet setki kilometrów od miejsca zamieszkania,
 • zwiększenie energii dzięki zdrowym przekąskom i zmniejszenie stresu,
 • wygoda i brak konieczności przygotowywania posiłków.

Korzyści dla pracodawcy

Z perspektywy firmy zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych to takie atuty, jak:

 • employer branding, który zachęci potencjalnych, wartościowych kandydatów do aplikowania do Twojej firmy,
 • zadowolenie pracownika i budowanie długofalowej współpracy,
 • zwiększenie zaangażowania, efektywności i poprawa morale,
 • budowanie świadomości zdrowego odżywania.
zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych

Jak zamówić zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych?

Jeśli chcesz zamówić zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych, to dzięki naszej platformie online będzie to proste i nie zajmie dużo czasu. Nie musisz się też martwić ich dystrybucją. Paczki możemy dostarczyć do siedziby firmy, a osoby, które pracują z domu, otrzymają specjalny kod do złożenia zamówienia samodzielnie. Nie potrzebujemy danych wrażliwych – wystarczy adres dla kuriera lub dane do paczkomatu, a my dostarczymy przesyłkę na terenie Polski lub UE. Nie musisz delegować pracownika, który będzie musiał poświęcić dużo czasu na zorganizowanie wysyłki. Wszystkim zajmiemy się my od A do Z.
Propozycja Fitomento na paczki dla pracowników zarówno pracujących stacjonarnie jak i hybrydowo, to odpowiedź na potrzeby działów HR, które chcą podarować członkom zespołu zdrową alternatywę. Przekonaj się, że upominki dla współpracowników nie muszą zawierać alkoholu czy cukru. Wybierz Fitomento i podaruj pracownikom zdrowie.

Dostawa w całej Polsce! Brak wiązących umów!

Przekąski dla pracowników

Szukasz sposobu na to, by stworzyć miłe i przyjemne warunki pracy na home-office? Pełnowartościowe przekąski dla pracowników zdalnych z naturalnych składników to doskonały pomysł! To także znakomity benefit pozapłacowy, który bezpośrednio wpływa na zadowolenie pracowników, poprawia ich wydajność i morale. Dzięki współpracy z Fitomento możesz zadbać o zdrowe przekąski dostarczane na adres osób pracujących zdalnie. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę propozycji, które świetnie sprawdzą się na drugie śniadanie lub szybkie doładowanie energetyczne.

Najwyższa jakość i ekologiczne opakowania

W Fitomento zapewniamy wysoki poziom obsługi oraz produkty najwyższej jakości, które zostały dokładnie wyselekcjonowane. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i zapewniamy sprawną wysyłkę paczek i logistykę na najwyższym poziomie.
Dbamy o każdy szczegół, w tym o staranne, ozdobne, a zarazem ekologiczne opakowanie.

zdrowe paczki dla pracowników

Paczki dla pracowników na każdą okazję

Oferujemy prezenty dla pracowników pracujących zdalnie na każdą okazję. Znajdziesz u nas: paczki świąteczne, paczki dla dzieci, paczki na odporność, zestawy śniadaniowe i lunchowe, paczki owocowe, zestawy z gadżetami, welcome pack, paczki dla pracowników zdalnych, zestawy powitalne dla pracowników, paczki na integrację online dla pracowników i wiele innych.

paczki dla pracowników

Zdrowe Paczki dla Pracowników

Zobacz poniżej kilka naszych propozycji paczek dla pracowników!
Napisz do nas, a stworzymy zestaw prezentowy dla Twoich pracowników lub klientów. Szukasz innych pomysłów na prezenty dla pracowników i kontrahentów? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!

Jak zamówić wartościowe przekąski dla pracowników?

Czujesz, że zdrowe przekąski dla pracowników zdalnych są tym, czego potrzebujesz dla swojego zespołu? Napisz do nas, a przygotujemy ofertę! Zapewniamy szeroki wybór produktów, dostawę na terenie Polski i UE oraz konkurencyjne ceny. Co ważne, jeśli w Twoim przedsiębiorstwie działa hybrydowy tryb pracy, dostawa do pracowników zdalnych odbędzie się bez Twojego zaangażowania. Opracowaliśmy specjalną platformę, która sprawia, że osoby na home office za pomocą specjalnego kodu zamówią swój zestaw przekąsek samodzielnie.

Fitomento to także paczki dla pracowników i kontrahentów na różne okazje. Oferujemy szerokie możliwości personalizacji, które sprawiają, że takie zestawy świetnie sprawdzą się na prezenty okolicznościowe. Jeśli chcesz, by Twoja firma była postrzegana jako odpowiedzialna i świadoma, szerz zdrowe nawyki i promuj właściwe wzorce odżywania. Wybierz zdrowe przekąski dla pracowników biurze od Fitomento!

zdrowe przekąski dla firm zdalnych

Nie zwlekaj, zamów paczki dla Pracowników!