Brak produktów w koszyku.

Personalizowane paczki
dla pracowników

Personalizowane zestawy prezentowe dla firm

O dobry, zgrany i skuteczny zespół warto dbać. Zestawy prezentowe dla firm to jedna z form ich docenienia, która świetnie się sprawdzi zarówno w przypadku dużych korporacji, jak i małych, lokalnych przedsiębiorstw. To świetny sposób na to, by wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Kosze prezentowe dla firm dzięki personalizacji stworzą jeszcze lepsze wrażenie i dadzą poczucie przynależności. Jest to bardzo ważne, by pracownika doceniać także poza jego wynagrodzeniem, wręczając mu taki podarunek. Dedykowane zestawy upominkowe dla firm to także świetna forma docenienia partnerów biznesowych. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się o sile miłych i przyjaznych gestów będących potwierdzeniem owocnej współpracy.

Paczki i kosze prezentowe dla firm – poznaj możliwości personalizacji

Nasze personalizowane zestawy prezentowe dla firm to zdrowa i wartościowa zawartość. Dzięki nadaniu im osobistego charakteru pracownik poczuje, że jest ważną częścią zespołu, a kontrahent będzie miał w pamięci pozytywne wrażenia. Personalizacji zestawów prezentowych dla firm możemy dokonać na wiele sposobów, które sprawią, że taki upominek zapadnie w pamięci każdemu.

Naklejki i obwoluty z logo na pudełku

Oferujemy personalizowane zestawy prezentowe dla firm, które będą zawierały naklejkę z logo na pudełku lub dedykowaną obwolutę.

Kartki z życzeniami

Kartka z życzeniami dołączona do paczki prezentowej to dla firm możliwość nie tylko personalizacji, lecz przekazania wiadomości czy życzeń obdarowanej osobie. Możesz dodać do zestawu elegancki i stylowy bilecik z logo oraz z dowolnymi życzeniami.

Obrandowanie produktów logo firmy

W zestawie prezentowym dla firmy możesz obrandować wybrane produkty. Za pomocą papierowej owijki lub eko zawieszki przymocowanej do zawartości spersonalizujesz upominek.

Dodanie własnego gadżetu

Twoje przedsiębiorstwo ma swoje personalizowane gadżety i chcesz dołączyć je do upominku? Bez problemu możemy dodać firmowe akcesoria do kosza prezentowego.

Modyfikacja zestawu

Każdy kosz i paczka prezentowa dla firm to możliwość modyfikacji dopasowanej do Twoich potrzeb, budżetu i preferencji. Proponujemy zamianę produktów lub stworzenie zestawu z wybranych przez Ciebie elementów.

Niestandardowe pomysły

Współpraca z Fitomento to nie tylko gotowe zestawy upominkowe dla firm, lecz możliwość stworzenia od zera dedykowanej paczki. Opowiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się kompleksową realizacją.

Sprawdź nasz katalog, który jest cyklicznie aktualizowany, by zestawy prezentowe dla firm na Twoje specjalne zamówienie były zgodne z aktualnymi trendami.

Sprawdź nasz aktualny katalog

Zestawy prezentowe dla firm  – unikatowe upominki dla pracowników i kontrahentów

Paczki i zestawy prezentowe dla firm sprawdzą się na święta i wiele innych okazji zarówno jako upominek dla pracowników, jak i kontrahentów. Personalizacja, która może przebiegać na wiele różnych sposobów, stworzy jeszcze lepsze wrażenie na obdarowanych.

Zestaw prezentowy z personalizacją to dla firm znakomita szansa, by obdarować pracownika także w takich okolicznościach jak:

  • jubileusz pracy,
  • ukończenie ważnego projektu,
  • powrót do biura po dłuższej nieobecności,
  • narodziny dziecka,
  • urodziny.

W przypadku relacji biznesowych zestawy prezentowe z logo Twojej firmy umacniają współpracę. Możesz je podarować przy okazji:

  • rocznicy współpracy,
  • podpisanie ważnego kontraktu,
  • sukcesy w projekcie i osiągnięcie kamieni milowych,
  • zmiana siedziby firmy.

Pamiętaj, że kosze prezentowe świąteczne to dla firm tylko jedna z wielu możliwości na umocnienie relacji i zbudowanie pozytywnego wizerunku. W Fitomento proponujemy zdrowe prezenty dla firm na zamówienie z możliwością dopasowania się do Twoich potrzeb.

Jak zamówić zestawy prezentowe z logo firmy?

Zestawy i kosze prezentowe dzięki współpracy z Fitomento to dla firm możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Naszą propozycje docenią szczególnie przedsiębiorstwa, w których występuje tryb pracy hybrydowy. Oferujemy zarówno możliwość dostarczenia paczek prezentowych do siedziby firmy, jak i bezpośrednio na domowy adres pracownika pracującego zdalnie. Stworzyliśmy dedykowaną platformę do zamówień online, dzięki czemu członkowie zespołu mogą sami podać swoje dane do wysyłki  przy użyciu specjalnego kodu.

Przekonaj się, że z nami paczki dla pracowników nabiorą nowego, wygodnego wymiaru docenienia współpracy.

Nie zwlekaj, zamów paczki dla Pracowników!