Brak produktów w koszyku.

Paczki z gadżetami

Paczki z gadżetami

Zastanawiasz się jak zbudować zaufanie i lojalność pracowników oraz kontrahentów? Paczki z gadżetami na różne okazje podkreślające Waszą współpracę to jeden z niezawodnych sposobów. Stworzysz pozytywne, dobre wrażenie, zadbasz o relacje i pokażesz, że doceniasz pracę i wkład danej osoby. Przekonaj się, że paczki z gadżetami dla pracowników i kontrahentów możesz organizować i skoordynować szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie. Poznaj ofertę Fitomento i buduj swój wizerunek świadomego, odpowiedzialnego i niezawodnego partnera.

Paczki z gadżetami – skorzystaj z gotowych rozwiązań lub stwórz własny zestaw

Paczki z gadżetami to świetny pomysł na prezent na różne okazje. W Fitomento mamy świadomość, że benefity pozapłacowe oraz docenianie ważnych wydarzeń zawodowych, czy celebrowanie tych z życia prywatnego jest fundamentalne dla zbudowania trwałego, zgranego zespołu. Dlatego u nas możesz wybierać gotowe paczki z gadżetami lub stworzyć swoje własne, także personalizowane. Powiedz nam, czego oczekujesz, wskaż zakładany budżet, a my zajmiemy się resztą. Oferujemy także opcję personalizacji m.in. poprzez obrandowanie wybranych produktów czy przekąsek Twoim logo oraz dodać bilecik lub kartkę z życzeniami dla pracownika. Zorganizowanie paczek z gadżetami na prezent nigdy nie było prostsze!

Paczki z gadżetami dla pracowników i kontrahentów
– na jakie okazje?

Paczki z gadżetami na prezent dla pracowników i kontrahentów to standard w okresie świątecznym. Są także inne okazje, które warto uczcić symbolicznym podarunkiem z tematycznym gadżetem.

Kiedy podarować paczkę z gadżetami pracownikom?

Paczki z gadżetami to rewelacyjny pomysł na prezent dla pracowników
z takich okazji jak:

  • pierwszy dzień w pracy na powitanie w zespole i przełamanie pierwszych lodów,
  • rozpoczęcie nowego projektu, by dodać energii i pobudzić do działania,
  • zakończenie ważnego tematu czy osiągnięcie kamieni milowych, w podziękowaniu 
za wkład i zaangażowanie.

Oczywiście okazji na to, by podarować pracownikom paczki z gadżetami, jest dużo więcej. Warto pamiętać o tym, żeby ich regularnie doceniać, by zbudować lojalny, zaangażowany i w pełni zadowolony zespół.

Kiedy podarować paczkę z gadżetami kontrahentom?

W kwestiach biznesowych, paczki z gadżetami dla kontrahentów czy partnerów sprawdzą się na takie okoliczności, jak:

  • pierwsze spotkanie zapoznawcze, dla zbudowania pozytywnego wizerunku i świadomości marki,
  • po podpisaniu umowy i ważnego kontaktu, by pokazać, jak ważna jest ta współpraca,
  • podziękowanie za współprace, gdy partner okaże wsparcie w trudnym momencie, bądź podzieli się cennymi wskazówkami.

Dbałość o relacje biznesowe jest kluczowa dla zapewnienia lojalności i zbudowania zaufania, dlatego warto postawić na paczki z gadżetami, które mogą być personalizowane pod daną współpracę.

Personalizowane paczki z gadżetami na wskazane adres w Polsce i UE

Nie ulega wątpliwości, że zorganizowanie i skoordynowanie zestawów prezentowych to duże zaangażowanie czasu. Przekonaj się, że warto to zlecić profesjonalistom i postawić na gotowe rozwiązania. W Fitomento przygotujemy zgodne z Twoimi oczekiwaniami paczki z gadżetami na prezent na wiele różnych okazji. Możesz wybrać z katalogu gotowych propozycji, jak i powiedzieć nam czego oczekujesz. Wszystko zorganizujemy od A do Z, włącznie z ich wysyłką na adres siedziby firmy lub prosto do domu osób, które pracują zdalnie na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Opracowaliśmy specjalną platformę, która pozwoli osobom przebywającym na home office samodzielnie zamówić taki zestaw za pomocą specjalnego kodu. Przekonaj się, że paczki dla pracowników czy kontrahentów mogą być zdrowe i wartościowe. Zapraszamy!

Nie zwlekaj, zamów paczki dla Pracowników!