Sugestie

 

Paczki Świąteczne dla Pracowników

 

 

Wysyłka paczek prosto do domów pracowników dzięki dedykowanej platformie online.

Zapewniamy dedykowaną platformę online dzięki której w prosty sposób każdy z pracowników zamawia paczkę świąteczną na wybrany przez siebie adres z dostawą kurierem lub do paczkomatu InPost na terenie całej Polski i UE.

Zapewniamy kompleksową obsługę wysyłki i zwrotów.

 

Podaruj wyjątkowy prezent świąteczny dla swoich pracowników.

 

ZOBACZ KATALOG PACZEK Świątecznych 2023 >>

 

 

 

paczki świąteczne dla pracowników, upominki świąteczne dla pracowników

 

Dlaczego warto wybrać paczki świąteczne dla pracowników od FITOMENTO?

 

ZOBACZ KATALOG PACZEK Świątecznych 2023 >>

 

 

1. Dedykowana platforma do zamawiania paczek - w prosty sposób każdy pracownik zamawia paczkę na wybrany przez siebie adres lub do paczkomatu.

2. Bez przekazywania danych osobowych pracowników.

3. Personalizacja paczki oraz strony www do zamawiania paczek.

4. Ekologiczny i ozdobny sposób pakowania.

5. Wysyłka na terenie całej Polski i UE.

6. Kompleksowa obsługa wysyłki i zwrotów.

7. Elastyczna dostawa - kurier lub paczkomat InPost.

8. Możliwość dodania własnych gadżetów do każdego zestawu.

9. Doświadczenie i wysoka jakość potwierdzona zaufaniem i rekomendacjami klientów.

10. Starannie wyselekcjonowane produkty premium, wysokiej jakości, bio, od lokalnych producentów.

paczki świąteczne dla pracowników, prezent świąteczny dla pracownika
 

 

Jak zamówić Paczki Świąteczne dla Pracowników?

 

 


1. Wybierz zestaw z katalogu lub dowolnie zmodyfikuj naszą propozycję.

2. Określ liczbę pracowników.

3. Wybierz formę personalizacji - kartę świąteczną, firmowe logo na opakowaniu lub wybrany gadżet.

4. Pracownicy mogą sami zamawiać paczki na dowolny adres lub do paczkomatu InPost na dedykowanej platformie fitomento.com.


 

paczki świąteczne dla pracowników, upominki świąteczne dla pracowników

 

Jak wysłać Paczki Świąteczne dla Pracowników?

 

ZOBACZ KATALOG PACZEK Świątecznych 2023 >>

 

 

 

 

1. Po zamówieniu wybranych zestawów otrzymasz od nas kupony rabatowe do przekazania pracownikom – każdy pracownik otrzymuje indywidualny kod.

2. Na dedykowanej dla Twojej firmy podstronie na naszej platformie każdy pracownik wpisuje swój indywidualny kod rabatowy i adres dostawy bądź wybiera paczkomat inpost.

3. My wysyłamy paczki pod wskazane przez pracowników adresy lub do wybranych paczkomatów 😊

 

Paczki świąteczne możemy również wysłać bezpośrednio do Twojego biura lub innej wybranej lokalizacji.

 
 
paczki świąteczne dla pracowników, prezent świąteczny dla pracownika

 

prezenty świąteczne dla pracowników, paczki świąteczne W naszej ofercie znajdziesz zdrowe, smaczne produkty, nietuzinkowe kompozycje i ciekawe dodatki.

 

Wyjątkowe Paczki Świąteczne dla Pracowników

 

STARANNIE WYSELEKCJONOWANE PRODUKTY 

 


Chcesz zaskoczyć swoich pracowników? Podaruj im wyjątkowy upominek! Wybierz nasze paczki świąteczne dla pracowników i przekonaj się, jak wiele radości sprawisz. To upominek, o którym zatrudnione przez Ciebie osoby długo nie zapomną! Nasze paczki na święta dla pracowników możesz podarować z wielu okazji. Jedną z najpopularniejszych okoliczności jest Boże Narodzenie. To wtedy warto dzielić się radością, dając innym wyjątkowe upominki. Coraz więcej pracodawców decyduje się także na paczki wielkanocne dla pracowników. Dzięki nim zadbasz o motywację i zaangażowanie zatrudnionych osób w kolejnym miesiącach pracy. Nasze paczki dla pracowników na święta zawierają starannie wyselekcjonowane produkty premium wysokiej jakości. Większość produktów proponowanych w naszych paczkach świątecznych to produkty polskich producentów z certyfikatem BIO, które wytworzone są z zachowaniem dbałości o ekologię.

prezent świąteczny dla pracownika w woreczku

Paczki Świąteczne dla Pracowników z dostawą do domu

 

Prosta elastyczna dostawa prezentów świątecznych do każdego pracownika

Paczkomat InPost lub Kurier

 

Świąteczne paczki  możemy wysłać w Twoim imieniu bezpośrednio do każego pracownika kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Możemy również dostarczyć wszystkie zestawy świąteczne dla pracwoników do Twojego biura.

Paczki świąteczne dla Pracowników Zdalnych

 

DEDYKOWANA PLATFORMA ONLINE DO ZAMAWIANIA PACZEK

 

Zapewniamy dedykowaną platformę do zamawiania paczek - w prosty sposób każdy z pracowników zamawia paczkę na wybrany przez siebie adres z dostawą kurierem lub do paczkomatu InPost na terenie całej Polski i UE.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wysyłki i zwrotów.

Bez przekazywania danych osobowych pracowników.

 

 

 

prezent bożonarodzeniowy dla pracownika
Paczka świąteczna dla pracowników
 

Paczki świąteczne dla pracowników

Twoja firma nieustannie się rozrasta? Postaw na paczki świąteczne dla pracowników i zapomnij o trudach związanych z przygotowywaniem indywidualnych prezentów dla zatrudnionych osób. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie. Bez względu na to, czy wybierzesz gotowe paczki dla pracowników, czy samodzielnie skomponujesz prezenty z produktów dostępnych w naszej ofercie, pewne jest to, że zajmie Ci to o wiele mniej czasu niż zakup odrębnych upominków. Rozwiązanie to ma jeszcze jedną ważną zaletę! Decydując się na upominki świąteczne dla pracowników od Fitomento, w jednakowy sposób doceniasz pracę wszystkich zatrudnionych osób. Dzięki temu nie pojawi się nieprzyjemna atmosfera, której zwłaszcza w okresie świątecznym warto unikać.

Uniwersalne paczki świąteczne

Nasze upominki dla pracowników na święta to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Przy dużej liczbie pracowników ciężko wybrać takie prezenty, które spełniałyby oczekiwania wszystkich. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie spodoba się notatnik czy firmowy kubek. W Fitomento doskonale wiemy, że słodkie i zdrowe upominki z pewnością przypadną do gustu każdemu. Dlatego nasze gotowe paczki świąteczne to doskonały wybór nawet dla wymagającego podniebienia. Dzięki nim sprawisz wiele radość i wywołasz szerokie uśmiechy na twarzach.

W naszej ofercie znajdziesz także uniwersalne zestawy świąteczne dla pracowników z alkoholem. Zdecydować możesz się na smaczne nalewki lub eleganckie wina. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, na pewno przypadną one do gustu Twoim pracownikom.

prezent świąteczny dla pracownika w woreczku
prezenty świąteczne dla pracowników, paczki świąteczne

Pokaż, że Ci zależy

Paczki dla pracowników na święta wcale nie muszą być nic nieznaczącym gestem. Dostępne w naszej ofercie upominki zostały skomponowane w taki sposób, by pokazywać to, jak bardzo pracodawcy zależy na zatrudnionych osobach. To nie zwykłe i proste gadżety, o których każdy zapomni już następnego dnia, a wyjątkowe produkty. Nasze świąteczne paczki dla pracowników to zestawy zdrowych i smacznych smakołyków, które z pewnością zrobią wrażenie na każdej obdarowanej osobie. Dzięki nim pokażesz także pracownikom, jak bardzo zależy Ci na ich zdrowi i dobrym samopoczuciu. Spraw im radość i zamów gotowe paczki na święta.    

Kompleksowe usługi od Fitomento

W Fitomento znajdziesz gotowe paczki świąteczne dla pracowników, które występują w wielu różnych wariantach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz dostępne produkty do zatrudnionych przez Ciebie osób. Wybrać możesz nie tylko słodkości, ale także kosmetyczne czy wegańskie upominki, a nawet paczki dla dzieci pracowników. To jednak nie wszystko, co oferujemy! Sprawdź także paczki dla firm oraz inne wyjątkowe upominki dostępne w naszej ofercie! Nasze prezenty wigilijne dla pracowników czekają na Ciebie!

bożonarodzeniowa paczka dla pracowników
paczki świąteczne dla pracowników, prezent świąteczny dla pracownika

Personalizowane paczki świąteczne dla pracowników

 

KONSJERŻ PREZENTOWY

 

 

Oferujemy paczki dla pracowników na święta w dwóch różnych odsłonach. Możesz wybrać nasze gotowe propozycje lub powiedzieć nam, czego potrzebujesz i razem stworzymy prezenty świąteczne idealne dla Twoich pracowników. Jeśli więc masz wizję na idealny prezent świąteczny dla swoich pracowników, opisz nam swój pomysł, a my zajmiemy się jego realizacją.

W Fitomento gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego też oferujemy usługę "Konsjerża" prezentowego – pomagamy w tworzeniu paczek świątecznych dla pracowników, które dopasowane będą do Twoich potrzeb, budżetu oraz preferencji odnośnie opakowania i zawartości.

    

 

 

 

Oryginalne paczki świąteczne dla pracowników

 

 

Nasze gotowe paczki świąteczne dla pracowników zawierają zdrowe i smaczne produkty wysokiej jakości, które pochodzą od sprawdzonych producentów. To nietuzinkowe kompozycje, które pozytywnie zaskoczą pracowników. Oferowane przez nas ciekawe dodatki wzbogacają paczki świąteczne dla pracowników.

Indywidualne podejście do każdego Klienta:

Usługa "Konsjerża" Prezentowego - pomagamy w tworzeniu paczek świątecznych dla pracowników, które  dopasowane będą do Twoich potrzeb, budżetu, preferencji odnośnie opakowania i zawartości.

prezenty świąteczne dla pracowników, paczki świąteczne

 

paczka świąteczna dla pracowników, upominek świąteczny dla pracowników

 

Duże doświadczenie w przygotowywaniu paczek świątecznych dla pracowników

 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zapewniamy wysoką jakość potwierdzoną zaufaniem i rekomendacjami klientów. Nie tylko tworzymy personalizowane paczki i zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia, ale także zapewniamy sprawną wysyłkę paczek i logistykę na najwyższym poziomie. Współpracujemy również ze sprawdzonymi dostawcami.

 

 

Personalizowane Paczki na święta dla Pracowników

 

 

 

Przygotujemy paczki na święta dla pracowników pod dowolnie określony przez Ciebie budżet i w dowolnej liczbie. Klimat, kolorystykę, zawartość paczki świątecznej możemy dopasować do Twoich potrzeb.

Możemy także obrandować wybrane przekąski i produkty Twoim logo. Ponadto do paczek świątecznych dodamy bilecik z Twoją wiadomością dla pracowników.

.

paczki świąteczne dla pracowników, prezent świąteczny dla pracownika

 

 

 

zestaw upominków dla pracownika na święta

Paczka świąteczna dla pracownika pod dowolny budżet

 

WIELKOŚĆ I BUDŻET

 

 

Wielkość, zawartość i cenę paczek dostosujemy do Twoich potrzeb i budżetu. Tworzymy zarówno drobne upominki świąteczne, jak i większe prezenty świąteczne w cenie 100, 200 zł lub wyższej.

    

 

 

 

Ekologiczne i Ozdobne opakowanie prezentów świątecznych dla pracowników

 

 

SPOSÓB PAKOWANIA

Paczki są przez nas ładnie, starannie pakowane przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o ekologię.

Sposób pakowania, kolorystykę dopasujemy do Twoich potrzeb i preferencji.

 

 

paczki świąteczne dla pracowników, upominki świąteczne dla pracowników
 
kosmetyki na prezent dla pracownika

 

Paczka świąteczna z kosmetykami dla pracownika

 

PACZKI KOSMETYCZNE NA ŚWIĘTA

 

W naszej ofercie znajdziesz także zestawy zawierające starannie wyselekcjonowane kosmetyki z naturalnych składników.

 

  

 

 

Wegańska Paczka świąteczna dla pracownika

 

ŚWIĄTECZNA PACZKA WEGAŃSKA

 
Fitomento to także wegańskie produkty wysokiej jakości stworzone w duchu #crueltyfree. Nie zawierają one cukru i konserwantów. Wiele produktów pochodzi z ekologicznych gospodarstw rolnych.

 

   

 

paczka swiąteczna dla pracownika z wegańskimi przekąskami
paczka świąteczna z przekąskami dla dzieci

 

Paczki świąteczne dla dzieci pracowników

 

PACZKI ŚWIĄTECZNE DLA DZIECI

 

Ciekawą propozycją są także paczki dla dzieci pracowników. Te zestawy bożonarodzeniowe powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Możesz ją podarować rodzicom z Twojego teamu, aby ich pociechy również poczuły świąteczną magię. Bożonarodzeniowa paczka dla dzieci to również dobry prezent do szkół i przedszkoli. Przekąski w tym zestawie to zdrowe łakocie z naturalnych składników.

  

 

 

 

 

ZOBACZ KATALOG PACZEK Świątecznych 2023 >>
 
Poznaj Opinie naszych Klientów
 

"Zastanawialiśmy się nad świątecznym upominkiem dla naszych pracowników.

Box Fitomento to był strzał w dziesiątkę!

Pracownicy bardzo się ucieszyli ze zdrowych przekąsek, które w bardzo gustownym opakowaniu dotarły bezpośrednio w ich ręce.

Ofertowanie i cała organizacja przebiegły sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Polecam Fitomento jako dobrego partnera w przygotowywaniu zdrowych upominków.

 

Katarzyna, Jungheinrich Polska Sp. z o.o.   

 

 

"W tym szczególnym okresie, gdy każdy z nas pracuje z domu, aby podziękować Pracownikom za kończący się rok i umilić oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia, zdecydowaliśmy się na współpracę z FITOMENTO.

Indywidualnie dobrane przekąski, pięknie zapakowany box i błyskawiczna przesyłka były strzałem w dziesiątkę!

FITOMENTO to najwyższy standard, wysoka jakość oferowanych produktów i elastyczne podejście do klienta.

A najszczerszą i najlepszą rekomendacją niech będą zachwyty Pracowników po otrzymaniu przesyłki. POLECAM !!! "

 

                                                                       Monika Stępień ASARI Sp. z o.o.

 

 

"Zamówienie zdrowych przekąsek jako prezent świąteczny dla pracowników było strzałem w dziesiątkę. Produkty są pyszne i zdrowe.

Dajemy ogromnego plusa również za organizację i bezproblemową komunikację!

Wszystkie paczki dotarły na czas a sama ich realizacja, od złożenia zamówienia po projekt kartki świątecznej, wydruk i dostawę - szybko i sprawnie, dzięki czemu zdążyliśmy z paczkami mimo późnego złożenia zamówienia ! :).

OAKFUSION Sp. z o.o.   

 

 

 

 

Dziękujemy za super kontakt, przemiłą i rzetelną obsługę, i tak sprawne zorganizowanie całej boxowej akcji!

W okresie świątecznym wywołały u nas na twarzach nie jeden uśmiech i sprawiły nam naprawdę dużą frajdę. :)

Opcja elastyczności w doborze produktów jest strzałem w dziesiątkę.

Polecamy serdecznie! 

 

                                                                      Julita, Sixsentix 

 

 

Sprezentuj wyjątkowy Prezent Świąteczny dla swoich Pracowników :-)
 
 
 
 
 paczki świąteczne dla pracowników, prezent świąteczny dla pracownika
 
 
 
bożonarodzeniowa paczka dla pracowników
paczka dla pracownika na święta
bożonarodzeniowa paczka dla pracowników
paczka dla pracownika na święta
 

prezenty świąteczne dla pracowników, paczki świąteczne
paczki świąteczne dla pracowników, upominki świąteczne dla pracowników
zestaw przekąsek na śiąteczny prezent dla pracownika
Świąteczny prezent dla pracownika firmy
 
zestaw przekąsek na śiąteczny prezent dla pracownika
Świąteczny prezent dla pracownika firmy
 
zestaw przekąsek na śiąteczny prezent dla pracownika
Świąteczny prezent dla pracownika firmy
 
firmowe prezenty świąteczne dla pracowników
box z prezentem bozonarodzeniowym dla pracownika
 
elegancki prezent dla pracownika z przekąsek
paczka świąteczna dla pracownika z herbatą
 
świąteczna paczka dla pracownika ze świecą
paczka na święta dla pracownika
 
 
świąteczny prezent dla pracowników na boże narodzenie
wyjątkowa paczka świąteczna dla pracownika
 
prezent dla pracownika z przekąskami na święta
paczka świąteczna dla pracowników firmy
 
bialy

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas