Brak produktów w koszyku.

  • Home
  • Tips

21 ZALET ZDROWYCH PRZEKĄSEK DO PRACY. DLACZEGO ZDROWE PRZEKĄSKI TO DOBRY BENEFIT DLA PRACOWNIKÓW?

21 ZALET ZDROWYCH PRZEKĄSEK DO PRACY. DLACZEGO ZDROWE PRZEKĄSKI TO DOBRY BENEFIT DLA PRACOWNIKÓW?

Dlaczego warto zaopatrzyć biuro w zdrowe przekąski? Przekąski dla pracowników to dodatkowy benefit zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Integrują zespół, podnoszą efektywność pracy, poprawiają koncentrację i pamięć. Są idelane na spotkania zespołowe i spotkania z partnerami biznesowymi – to tylko kilka z zalet zdrowych przekąsek. Przedstawiamy 21 zalet zdrowych przekąsek do pracy.

Co zamiast owoców do biura? Zdrowe przekąski do pracy. Przekąski do biura dla pracowników.

Jeśli lubisz zdrowe przekąski, skontaktuj się z nami. Dostarczymy zestawy pysznych przekąsek, gdzie tylko zechcesz 🙂 TUTAJ znajdziesz kontakt do nas. 🙂

PRZEKĄSKI DO BIURA. SPRAWDŹ >

 PACZKI Z PRZEKĄSKAMI DLA PRACOWNIKÓW ZDALNYCH. SPRAWDŹ >

 PRZEKĄSKI DO DOMU. SKLEP >

Przekąski do pracy: Miły gest ze strony pracodawcy

Dostarczenie zdrowych przekąsek dla pracownika to miły gest ze strony pracodawcy. Taki benefit sprawi, że pracownik poczuje się doceniony i będzie wiedział, że jego szef stara się zapewnić mu jak najlepsze warunki do pracy. 

Zdrowe przekąski do pracy: Pozytywny wpływ na zdrowie 

Zdrowe przekąski w pracy dostarczają organizmowi wielu niezbędnych składników, co pozwala zapobiegać niedoborom witamin i minerałów. To sprawia, że odporność pracowników wzrasta, wszelkie choroby stają się im obce, i nie czują potrzeby udania się na L4. Zapewnienie zdrowych przekąsek dla pracowników pomaga zatem zmniejszyć liczbę zwolnień chorobowych.

Przekąski do pracy: Oszczędność czasu 

Gotowe przekąski mogą zastąpić śniadanie, czy nawet niekiedy lunch. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, który wcześniej przeznaczyliśmy na przygotowanie posiłku do pracy. Dodatkowo można zjeść je w biegu lub nawet w trakcie wykonywania zadań.

Zamiast owoców do biura: Zdrowe przekąski do pracy – Poznajesz ciekawe smaki

Dostęp do zdrowych przekąsek w pracy zachęca do spróbowania rzeczy, do których wcześniej nie mieliśmy dostępu lub nie mogliśmy się do nich przekonać i wybieraliśmy dobrze znane nam smaki i produkty. Dodatkowo, w paczkach od Fitomento często pojawiają się nowości, więc pracownicy na bieżąco mają możliwość poznawania nowych produktów, co niewątpliwie stanowi ciekawą atrakcję dla całego zespołu.

Przekąski do pracy: Masz więcej energii 

Zdrowe przekąski to źródło naturalnych witamin i minerałów, które dodają nam energii i motywacji do pracy. Dostęp do zdrowych przekąsek może okazać się zbawienny szczególnie rano, kiedy większość z nas nie miała wystarczająco czasu na dokładne rozbudzenie się lub, co gorsze, nie zjadła śniadania. Zamiast zjedzenia na szybko niezdrowego batona lub słodkiej bułki z pobliskiego sklepu, możemy zaspokoić swój głód bakaliami, suszonymi owocami i warzywami oraz zdrowymi ciastkami, które są bardzo sycące, a dodatkowo dostarczają nam sporo energii. 

Zdrowe przekąski do biura: Nagroda za pracę 

Zestaw zdrowych przekąsek nie musi być codziennością w Twojej firmie. Możesz go zamówić jednorazowo – z okazji jubileuszu firmy, na szkolenie albo event, w nagrodę za dobre wyniki w pracy lub ukończenie ważnego projektu.

Warto też pomyśleć nad zorganizowaniem tematycznego dnia raz w tygodniu lub miesiącu (np. Zdrowa Środa Słodki Piątek, lub Dzień Zdrowej Energii w Biurze).

Zdrowe przekąski do pracy: Duża różnorodność 

paczkach zdrowych przekąsek od Fitomento znajdziesz zarówno słodkie, jak i słone przekąski. To sprawia, że każdy z pracowników znajdzie coś dla siebie i nie będzie musiał ograniczać się tylko do słodkich owoców.

Oprócz zdrowych batonów (zbożowych, RAW, wytworzonych na bazie owoców, warzyw, nasion, orzechów i zbóż), bakalii, suszonych owoców i ciastek w naszej ofercie znajdują się także słone przekąski w wersji fit, zdrowe chipsy warzywne, czy musy owocowo-jogurtowe, a nawet suszona wołowina zapakowana w małe porcje na jeden raz. 

SPRAWDŹ OFERTĘ ZDROWYCH PRZEKĄSEK

Zdrowe przekąski do pracy przyciągają nowych pracowników 

Zdrowe przekąski w biurze do prosty, łatwy do wprowadzenia benefit, który znacząco poprawia komfort pracy – każdy przecież przyzna, że praca w głodzie nigdy nie jest efektywna. Taki benefit wyróżni cię na tle konkurencji i sprawi, że pracownicy będą bardziej zabiegać o etat w twojej firmie.

Zdrowe przekąski do biura: Długa data przydatności do spożycia

W odróżnieniu od świeżych owoców i warzyw, zdrowe przekąski dostarczane przez Fitomento są hermetycznie zapakowane (batoniki, mieszanki bakalii, ciasteczka, owocowe przekąski, przekąski na bazie warzyw, musy owocowo-jogurtowe, słone przekąski w wersji fit) i mają długą datę przydatności do spożycia. Jeśli nawet postanowimy zrobić większy zapas przekąsek w biurze, to mamy pewność, że nie wyrzucimy nic do śmietnika z powodu przeterminowania. 

Przekąski do pracy: Przygotowane na gotowe 

Zdrowe przekąski nie wymagają mycia, krojenia i obierania. Można je zjeść nie odchodząc od biurka, wystarczy tylko otworzyć opakowanie. Jest to spore ułatwienie dla osób, które mają dużo zadań do wykonania, a brakuje im zastrzyku energii. 

Zdrowe przekąski do pracy: Tak samo wartościowe o każdej porze roku 

Na naszą dietę powinny mieć wpływ pory roku – większość warzyw i owoców to rośliny sezonowe, i jedzenie ich poza określoną porą roku nie jest dla nas tak zdrowe, jak powinno. Dobrym przykładem są tutaj truskawki, które poza sezonem letnim, chociaż dostępne do kupienia w sklepach, są niesmaczne i pełne chemii. Zdrowe przekąski robione są z najlepszej jakości warzyw i owoców, które dzięki suszeniu lub przerabianiu w bardzo niskiej temperaturze zachowują swoje wartości odżywcze i witaminy.

Przekąski do pracy: Dostawa do biur na terenie całej Polski, nawet w małych miastach 

Fitomento oferuje dostawy dla zarówno dużych, jak i małych firm. Nie ważne, czy prowadzisz lokalny biznes, czy wielką korporację – nasza oferta jest dla Ciebie.

Dostarczymy zestaw zdrowych przekąsek zarówno dla dużego, jak i małego – kilkuosobowego zespołu; do dużych miast, jak i do małych miejscowości. Paczki zdrowych przekąsek wysyłamy na teren całej Polski. 

SPRAWDŹ OFERTĘ ZDROWYCH PRZEKĄSEK

Przekąski do pracy: Dostęp do ciężko dostępnych produktów 

Wiele z produktów, które znajdują się w zestawach stworzonych przez Fitomento, trudno znaleźć w popularnych marketach, w których zazwyczaj robimy zakupy. Dzięki temu pracownicy mają możliwość spróbowania przekąsek, o których wcześniej nie słyszeli, lub mimo poszukiwań, nie mogli ich kupić. Automatycznie zdrowe przekąski wygrywają z popularnymi słodyczami, których każdy z nas już spróbował i nie są dla nas niczym wyjątkowym. 

Zdrowe przekąski do pracy: Zatrzymują pracowników w firmie 

Dostęp do zdrowych przekąsek w pracy sprawi, że pracownicy jeszcze bardziej polubią Twoją firmę i bardziej będą starali się utrzymać swój etat. Dzięki temu stali pracownicy będą czuli się docenieni i stanie się to jeden z powodów, przez które lubią swoją pracę, a potencjalni kandydaci zwrócą uwagę na Twoją firmę. 

Zdrowe przekąski do biura: Są syte 

W odróżnieniu od niezdrowych chipsów i czekoladowych batonów, które dają poczucie najedzenia się tylko na chwilę, przez co musimy zjeść ich bardzo dużo, zdrowe przekąski są bardzo syte. Po zjedzeniu orzechów, płatków owsianych, czy suszonych warzyw i owoców czujemy się najedzeni i pełni energii przez kilka następnych godzin. 

Zdrowe przekąski do pracy: Odstawienie niezdrowych przekąsek  

Dostęp do zdrowych zamienników w łatwy sposób pozwoli odciąć się od batoników pełnych cukru. Pracownik chętniej sięgnie po równie smaczny zdrowy zamiennik czekoladowego batonika, który dostarczy mu dużo więcej zdrowej energii i wartości odżywczych. 

Zdrowe przekąski do pracy: Poprawiają nastrój 

Dostęp do zdrowych słodkości każdemu poprawi humor! Nawet jeśli ktoś wstanie lewą nogą, to słodki baton lub owocowe chipsy rozjaśnią jego dzień. To, co jemy ma realny wpływ na nasze samopoczucie i powinniśmy uważać na naszą dietę. Nic tak nie dobija, jak niesmaczny posiłek w trakcie nieudanego dnia.

Zdrowe przekąski do pracy: Dla każdego 

Oprócz tego, że w paczce zdrowych przekąsek można znaleźć zarówno słodkie, jak i słone przekąski, to w oferowanym przez nas zestawie znajdą się produkty bezglutenowe oraz odpowiednie dla wegan. Dzięki temu osoby chorujące na celiakię lub rezygnujące z mięsa i  produktów odzwierzęcych nie będą czuły się pominięte.

Zdrowe przekąski do pracy: Łatwe do przechowania 

Nie zajmują miejsca w lodówce, nie potrzebują specjalnych warunków. Zdrowe przekąski możemy trzymać w temperaturze pokojowej bez obaw, że za kilka dni będą niezdatne do spożycia. W odróżnieniu od świeżych warzyw i owoców, hermetycznie zapakowane jedzenie można przechowywać w biurze kilka miesięcy – jednak zazwyczaj znikają tak szybko, że nie jest to potrzebne. 

Zdrowe przekąski do pracy: Pomagają w integracji zespołu

Nic tak nie łączy, jak wspólne jedzenie! Dostęp do zdrowych przekąsek sprawi, że Twoi pracownicy bardziej się zintegrują – będą razem wychodzić na przerwy, dzielić się opiniami na temat poszczególnych przekąsek i polecać to, co im najbardziej smakowało. 

Zdrowe przekąski do pracy: Zwiększają koncentrację 

Zdrowe przekąski dostarczą nam wiele składników odżywczych, między innymi: potasu, magnezu, witamin z grupy B oraz antyoksydantów, które wspomagają pracę mózgu, zwiększają koncentrację i poprawiają pamięć – to wszystko przekłada się na efektywność pracy, a w efekcie ma pozytywny wpływ na wyniki firmy.

Zdrowe przekąski do pracy: Dla zapominalskich 

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, jednak wielu z nas w biegu o tym zapomina. Zamiast spożywać pełnowartościowy posiłek, przed pracą zjada hot doga na stacji benzynowej czy batony z pobliskiego sklepu, przez co nie ma energii do pracy, szybko staje się głodny i nerwowy. Dostęp do wartościowych przekąsek w pracy sprawi, że nawet najbardziej zapominalska osoba nie będzie pracowała głodna i dostarczy sobie niezbędnych składników.

Paulina Sznajder

Poznaj nasze zestawy zdrowych przekąsek, które dostarczymy prosto do Twojego domu lub biura, na terenie całej Polski 🙂

Szukasz zdrowych przekąsek do Twojego biura? Zajrzyj TUTAJ lub od razu napisz do nas: kontakt@fitomento.com

Chcesz zamówić zdrowe przekąski do domu? Odwiedź nasz sklep > Zdrowe przekąski sklep.