Sugestie

Paczki świąteczne dla klientów i kontrahentów!

Budowanie dobrych relacji z kontrahentami to nie tylko rzetelne wykonywanie produktów i usług, ale także upominki. Paczki świąteczne dla klientów potrafią przełamać pierwsze lody i zbliżyć do siebie firmy. Wybierz Fitomento i podaruj prezenty, których nie sposób zapomnieć! W naszych paczkach świątecznych dla kontrahentów znaleźć może się wiele wyjątkowych produktów oraz wiele ciekawych gadżetów, które z pewnością spodobają się Twojemu partnerowi biznesowemu. 

 

Paczki świąteczne dla klientów – czemu warto je dawać?

Święta to czas, w którym wszędzie panuje przyjazna atmosfera. W oczywisty sposób kojarzą się one z obdarowywaniem. Dlatego upominki bożonarodzeniowe czy wielkanocne stały się już zwyczajem kultywowanym nie tylko w rodzinach, ale także w środowisku pracy. Nic więc dziwnego w tym, że coraz częściej kupowane są prezenty świąteczne dla klientów. To okazja na to, by nie tylko przypomnieć kontrahentowi o Twojej firmie, ale także doskonały sposób na budowanie pozytywnych skojarzeń. Dając upominki świąteczne dla klientów, sprawisz, że od tej pory będziesz kojarzony z miłym gestem. To przewaga, z której warto skorzystać!
 


Zestawy świąteczne dla firm

Upominki świąteczne dla kontrahentów to nie zwykłe, nic nieznaczące podarunki. To zestawy prezentowe doskonale skomponowanych produktów premium o niezwykle wysokiej jakości, które zaskoczą Twoich klientów doskonałym smakiem. Oferujemy nie tylko tradycyjne słodkości, ale także smaczne i zdrowe przekąski. Wiele słodyczy znajdujących się w naszych boxach pochodzi od polskich producentów z certyfikatem BIO. Dzięki temu wybierzesz prezenty świąteczne dla kontrahentów dostosowane do ich upodobań. Proponujemy również upominki z alkoholami – zestawy ze smacznymi nalewkami lub eleganckimi winami, które z pewnością przypadną do gustu Twoim klientom. Co ważne wszystkie nasze koszyki prezentowe zapakowane są w sposób niezwykle elegancki, dzięki czemu są gotowe do wręczenia zaraz po dostawie.

W Fitomento zdecydować możesz się na gotowe prezenty dla firm lub przy naszej pomocy stworzyć indywidualne zestawy upominkowe. Na podstawie Twoich wytycznych stworzymy idealne prezenty dla klientów na święta! Do paczki dołączyć możemy także spersonalizowany kartki z życzeniami z Twoim logo lub inne produkty i gadżety identyfikujące Twoją firmę. Oferujemy także możliwość dobrania kolorystyki paczki pod kolory brandowe firmy.

 

Zamów bożonarodzeniowe prezenty dla klientów

Jak zamówić prezenty świąteczne online? To prostsze niż myślisz! Nasze świąteczne paczki dla klientów możesz zamówić zarówno do siedziby firmy, jak i bezpośrednio do kontrahentów. By uniknąć problemów z udostępnianiem wrażliwych danych osobowych, cały proces ułatwiliśmy, tworząc dedykowaną platformę do zamówień. Prezenty świąteczne dla klientów biznesowych można zamówić na dowolny adres na terenie całej Polski i UE. Oferujemy zarówno zamówienia kurierem, jak i od paczkomatu inPost.

 

Prezent świąteczny nie tylko dla klienta

Fitomento to nie tylko wyjątkowe zestawy świąteczne dla klientów, to także bogata oferta paczek świątecznych dla pracowników. Sprawdź nasze prezenty na Wielkanoc dla pracowników i Boże Narodzenie. Oferujemy także smaczne przekąski do biura, które urozmaicą tłusty czwartek w firmie czy walentynki w pracy. Równie ciekawą propozycją są paczki dla dzieci pracowników. Nasze smakołyki najlepszej jakości to także doskonała okazja, by zorganizować dzień zdrowia w firmie. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoki standard i piękne opakowanie. Dzięki temu nasze eleganckie podarunki są doskonałe na każdą okoliczność. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów wyjątkowe prezenty świąteczne dla firm!
 


prezent dla pracownika, prezent dla pracowników zdalnych, paczki dla pracowników

zdrowe przekąski do biura, przekąski do biura dla pracowników

paczki dla pracowników, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika
 

prezent dla pracownika, paczki dla pracowników

paczki odpornościowe dla pracowników, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika

paczki dla pracowników na powrót do biura, prezent dla pracownika, paczka dla pracownika
 
 
 

prezenty dla kontrahentów, dla klientów, prezenty biznesowe

welcome pack, welcome packi dla pracowników

paczki świąteczne dla pracowników, prezenty świąteczne
 
 

 

 

FITOMENTO Sp. z o.o.

KONTAKT

Znajdź nas