Brak produktów w koszyku.

  • Home
  • Tips

PRZEKĄSKI DO BIURA: 7 SPOSOBÓW, JAK WYKORZYSTAĆ ZDROWE PRZEKĄSKI W TWOIM BIURZE

PRZEKĄSKI DO BIURA: 7 SPOSOBÓW, JAK WYKORZYSTAĆ ZDROWE PRZEKĄSKI W TWOIM BIURZE

 Najlepsze benefity dla pracowników? Często to właśnie proste rozwiązania mogą okazać się najskuteczniejsze.  Dlaczego zdrowe przekąski w biurze to strzał w dziesiątkę? Sprawiają, że czas spędzany na pracy mija przyjemniej, nie brakuje nam energii, a tym samym pracujemy efektywniej. Przedstawiamy 7 sposobów, jak możesz wykorzystać zdrowe przekąski w swojej firmie.

Zdrowe przekąski do biura – jak wykorzystać przekąski w pracy?

Nieważne, czy pracujemy umysyłowy, czy fizycznie – dawka zdrowej energii jest potrzebna każdemu. A jeśli jest to darmowa dawka energii – cieszymy się jeszcze bardziej. Jak dzieci, kiedy dostają od babci cukierka. Wiele firm zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o komfort pracowników podczas ich pracy. Karta Multisport czy opieka medyczna podniesie ich komfort, ale smaczne zdrowe przekąski sprawią, że sama praca stanie się przyjemniejsza. Rozpieszczaj swoich pracowników, ale rób to mądrze – zapewnij im smakołyki, ale tylko te zdrowe.  

1. Zdrowe przekąski do biura: Zaopatrz pracowniczą kuchnię

Dochodzi 16. Na liście zadań do wykonania na dzisiaj zostało jeszcze parę nieodhaczonych punktów, a na pracy coraz trudniej się skupić. Od lunchu w południe minęły już 4 godziny, kolejna kawa nie pobudza wystarczająco, w brzuchu zaczyna burczeć I coraz częściej myślę już tylko o kolacji

…Idę do kuchni, buszuję po szafkach, sprawdzam, czy przypadkiem w lodówce nie ma mojego pudełka…

Lodówka świeci pustkami, w szafkach same herbatki I cukiernica. Wybieram ostatnią deskę ratunku: ekspres, kawa, dużo mleka i jeszcze więcej cukru. Tak, tak, “biała śmierć”, ale czymś się trzeba pobudzić, szczególnie kiedy deadliny gonią”

Znajome?

A gdyby tak, zawsze pod ręką były zdrowe przekąski? Zamiast “białej śmierci” witaminy I minerały, zdrowe energetyczne batony I ciasteczka wytworzone z orzechów, nasion, owoców I pełnego ziarna; przekąski z suszonych owoców I warzyw, mieszanki bakalii, a może coś do pochrupania?

Czy nie pracowałoby się przyjemniej, lepiej, a przede wszystkim efektywniej i zdrowiej?

Wyposażenie kuchni w wodę, kawę, herbatę to podstawa. Zapewnij swoim pracownikom źródło zdrowej energii dostępnej zawsze pod ręką, a przekonasz się, że każdy z zespołu Ci to wynagrodzi – zadowoleniem, lepszymi efektami w pracy, wesołą atmosferą i energią do działania.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-334.png

2. Zdrowe przekąski w biurze na rozmowie rekrutacyjnej

Przez żołądek do serca 😉 – przyciągnij najlepsze talenty do swojego zespołu. 

Zaprezentuj się jako pracodawca dbający o swój zespół i poczęstuj kandydatów do pracy zdrową przekąską. Pokaż, że dbasz o swoich pracowników, a ich zdrowie i samopoczucie jest dla Ciebie bardzo ważne.

Zdrowy poczęstunek podczas rozmowy rekrutacyjnej pomoże zbudować miłą i przyjemna atmosferę, zaprezentować firmę od jak najlepszej strony jako pracodawca nowoczesny, który dba o komfort i zapewnia najlepsze warunki do pracy.

3. Zdrowe przekąski do biura na spotkania biznesowe

 Zaimponuj swoim gościom nieszablonowym poczęstunkiem

Spotkanie biznesowe, wizytacja z centrali, a może prezentacja przed nowym klientem? Wyróżnij się spośród konkurentów nie tylko jakością swoich usług czy produktów, ale również podejściem do obsługi klienta. Zadbaj o dogodną atmosferę spotkania i poczęstuj swoich gości zdrową przekąską.

Do kawy zaproponuj zdrowe zbożowe ciasteczko na miodzie, pralinkę bez dodatku cukru, a może „Kulkę Mocy”? Zaskocz swoich partnerów lub zespół zdrową i przyszną dawką energii podczas spotkań biznesowych. 

Zamiast niezdrowych ciastek warto poczęstować partnerów biznesowych, klientów czy współpracowników zdrową formą przekąski. Mieszanki bakalii, suszone owoce, zdrowe wersje pralin – to idealna alternatywa dla zwykłych słodyczy, którymi zwykle częstujemy swoich gości. 

4. Przekąski dla pracowników w terenie

Zmotywuj/ doładuj swój zespół pracujący zdalnie

Praca w terenie, wyjazdy służbowe – z pewnością przyda się dodatkowa dawka energii pod ręką. W pośpiechu, z jednego spotkania na drugie, często trudno znaleźć czas na lunch, a co dopiero na drugie śniadanie. Nie pozwól na spadek energii osób pracujących w terenie –  zadbaj o ich efektywność przez cały dzień i zapewnij im łatwy dostęp do dawki energii wtedy, gdy potrzebują tego najbardziej. Paczki pełne zdrowych przekąsek dedykowane dla każdego pracownika sprawdzą się tu idealnie!

5. Zdrowe przekąski: Prezenty i dodatki okolicznościowe dla pracowników

Światowy dzień zdrowia, pierwszy dzień wiosny, a może urodziny?  Zaskocz swój zespół dodatkowym prezentem – paczka pełna pysznych, często niespotykanych w tradycyjnych marketach i jednocześnie zdrowych smakołyków będzie idealnym pomysłem. 

6. Zdrowe przekąski do biura na spotkania zespołowe, eventy i szkolenia

Eventy, szkolenia, spotkania zespołu

Organizujesz wydarzenie tematyczne, szkolenie, a może wyjazd integracyjny?

Niezdrowe ciastka pełne ulepszaczy, słodkie cukierki, czy ciasta pełne cukrów – coraz więcej z nas trzyma się od nich z daleka. Pokaż, że promujesz zdrowy styl życia, zaskocz pozytywnie zespół i przedstaw im zdrowe zamienniki .

7. Zdrowe przekąski do biura na Dzień zdrowia w biurze

Dzień zdrowia w biurze to dobry pomysł, nie tylko, by promować zdrowy tryb życia wśród pracowników, ale też, by wprowadzić ciekawe urozmaicenie do  codziennej rutynie 🙂 

Słodkie środy, wtorki, a może poniedziałki? Każdy z pewnością pokocha taki benefit.:)